Kişisel Site

cabadak_banner

’Yok Böyle Dans’ Adriana Lima’yla başlıyor

14 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 618 Görüntülenme

Pazar akşamı başlayacak yarışmada Adriana Lima hem dans edecek hem jüri olacak Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran “Yok Böyle Dans” yeni yayın döneminde yine fırtınalar estirecek.

Acun Ilıcalı’nın hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu üstlendiği Yok Böyle Dans, 16 Ekim Pazar günü başlıyor!

Birbirinden ünlü isimlerin dans pistinde yeteneklerini sergilediği izlenme rekorları kıran Yok Böyle Dans, yeni yayın dönemine yine bomba gibi giriyor.

Acun Ilıcalı ile birlikte Azra Akın, Tan Sağtürk ve Sait Sökmen’in jüri üyeliği yapacağı programın bu seneki yarışmacıları ise sanat, spor, moda, futbol ve hatta bilim dünyasından… Kimler yok ki?

Bu sene şarkıcı Nez, 2008 Miss Globe Dünya Güzeli Almeda, manken-sunucu Özlem Yıldız, modacı Ivana Sert, şarkıcı Hakan Peker, şarkıcı Aşkın Nur Yengi, oyuncu Alp Kırşan, ralli pilotu Burcu Çetinkaya, şarkıcı Altay, eski futbolcu İlhan Mansız, manken Şenol İpek, manken Özge Ulusoy, Survivor yarışmasından tanıdığımız Aydın, Helin Avşar ve radyocu Cem Ceminay dans pistinde kıyasıya yarışacak ünlüler olacak.

Adriana Lima Yok Boyle DansÜnlüler aldıkları eğitimlerle dans yeteneklerini her gün biraz daha geliştirirken seyirciler de ekran başında bu gelişim sürecine birebir tanıklık edecek. Jüri ile birlikte onlar da verdikleri oylarla her haftanın birincisini ve elenenini belirleyecek. Televizyonun ünlü isimlerini en renkli ve en hareketli halleriyle ekranlara taşıyacak Yok Böyle Dans, geçen sezon olduğu gibi bu sezon da televizyon dünyasının en çok konuşulan programlarından biri olacak.
“Yok Böyle Dans” muhteşem bir açılışla sezona başlıyor.

Geçtiğimiz sezon Azra Akın’ın birinci olduğu “Yok Böyle Dans”, koreografilerinden kostümlerine birbirinden farklı ve göz kamaştıran dans gösterileriyle 16 Ekim Pazar günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar