Kişisel Site

cabadak_banner

“Deprem Beni İlgilendirmiyor!”

31 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 149 Görüntülenme

Volkan Konak’tan beklenen açıklama geldi. Bu başlığı atan magazinciye “yavşak” diyen Konak çok sert cümleler kullandı.
Türkiye en zor günlerinden birini yaşadı. Van sallandı. Evler yıkıldı, Ocaklar söndü. Yüzlerce insan enkaz altında kaldı. Ancak bu acı günlerde Türkiye yine tek yürek olmayı başardı.
Türkiye’nin her köşesinden Van’a, Vanlı kardeşlerimizin deprem yaralarını sarmak için yürek dolusu yardım yağdı. Milyonlarca insan Vanlı kardeşlerimiz için dua etti.
Bugün HT Magazin’de yer alan bir haberde ünlü şarkıcı Volkan Konak’ın önceki akşam Arnavutköy’de dostlarıyla yemek yediği; çıkışta çorap satan kızla çiçekçiye 100 TL bahşiş verdiği yazılmış ve bu sırada gazetecilerin sorularını cevaplandırdığı belirtilmişti.
Aynı haberde Konak’a Van’da yaşanan depremin de sorulduğu, ancak Volkan Konak’ın “Deprem beni ilgilendirmiyor” dediği iddia edilmişti.
Ve bu haber sonrası Volkan Konak’tan beklenen açıklama geldi. Magazin muhabirlerine faks ve maille bir açıklama gönderen Konak öyle sözler söyledi ki… Hatta haberi yapan magazin gazetecisi için “yavşak” bile dedi.
İşte Volkan Konak’ın açıklaması….
FOTO HABER İÇİN TIKLAYIN…
haberler.com
Benzer Yazılar:Bilecik’te depremAydın, …

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar