Kişisel Site

cabadak_banner

2011–2012 Sonbahar Kış Saç Modelleri

26 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 1.816 Görüntülenme

2011–2012 Sonbahar Kış Saç Modelleri

 

2011-2012 Sonbahar / Kış saç modasında saçlar, doğal zahmetsiz, her saç tipine, her boy saça uygun modellere sahip. Serbest akan modeller Chloe, D & G veya örgülü Lanvin, dağınık Michael Kors, Chanel topuzlar saçlara romantiklik katıyor.

Tepeye hafif volum verilerek toplanan saçlar ve Nina Ricci, saç aksesurları ile son derece şık, sevimli görüntüler ortaya çıkarıyor.
Uzun saçlarda bolca kullanılan saç aksesuarları gece ve gündüz kıyafetlerine uygun sade veya parıltılı seçenekleri ile saç güzelliğine güzellik katıyor.
Kısa saç modellerinde ıslak, dağınık, doğal saçlar, yüz güzelliğini ortaya çıkaran pratik, yapımı çok basit modellerden oluşuyor.

Örgü Saçlar

Uzun saçlar için örgülü saç, 2011-2012 sonbahar / kış da çok daha baskın durumda. Örgü saçlarda sınır tanımayan modacılardan. Lanvin veya Cacharel, Kenzo, Y3 yenilikçi, farklı stiller ile örgülerde muteşem görüntüler ortaya çıkarmışlar.

 

Kısa Saç Modelleri
Kısa saç her zaman ki gibi kadını taze ve genç ama inanılmaz çekici gösteren modelleri 2011-2012 Sonbahar / Kış saç modasında çok yer alıyor. Kısa saçın kullanım kolaylığı, ve pratkliği 2011-2012 Sonbahar / Kış saç modellerini rahatça uyğulama olanağı sağlıyor.

Kısa saçlarda uzun saçlarda olduğu gibi doğal Balmain, Anna Sui oldukça dağınık saç modellerini uygulamışlar. Ancak, kısa saç ile ilgili en iyi şey ıslak saç modelleri olmalı. Oscar Renta, Hermes te olduğu gibi, sadece bir yan ayrıp ellerinize aldığınız jöle düzenleyerek alımlı saçlar ortaya çıkarmak olmalı. 2 dakikada çok şık saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

alis veris
Yerli kartlarla 2009 yılında 133 lira olan ödeme işlemi başına tutar, bu yılın 9 ayında ortalama 189 liraya çıktı Yılın 9 ayında yerli kartlarla internetten alışverişe 30 milyar 429 milyon lira harcanarak, 2009 yılının tamamındaki işlem tutarının yaklaşık 4 katına ulaşıldı. Bankalararası Kart Merkezinin...
Genç Kız Odası Mobilya Tasarım Trendleri
Lazzoni Mobilya, 2013 yılına özel olarak hazırladığı masa koleksiyonunda cam ve ahşap seçenekler sunuyor.. Lazzoni 2013 masa koleksiyonunda cam ve ahpaş modellere yer verdi. Lazzoni, cam ve ahşap olmak üzere iki yeni masa tasarımıyla dikkat çekiyor. Kuvarz kumunun işlenerek cama dönüştüğü tasarımda ileri tekn...
Uzun ve Sağlıklı Saç Büyümesini Nasıl Sağlanır?
Tüyler farklı açlık diyetler büyüme ve güzellik için çok kötü. Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir Yine saç büyük ölçüde vücudun ihtiyacı besinler, vitaminler, makro ve mikro besin alır bağlıdır. Eğer saç büyüme etkinleştirmek istiyorsanız, yakın ilgi diyete dikkat edilmelidir. Günlük menüsünde mutlaka m...

Yorumlar