2011 Kurbanlık Fiyatları, Büyük Baş Hayvan Fiyatları, Kurbanlık Koç Fiyatları

eca-star-reklam

2011 Kurbanlık Koç Küçük Baş Hayvan Fiyatları, Kurbanlık fiyatları listesi, bu yılın kurban fiyatları

İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), ‘Kurban Bayramı Vadeli Canlı Hayvan Kontratı’nı hayata geçiriyor. İSTİB Başkanı Atilla Sümer, besicinin, canlı hayvanın gelecekteki fiyatını ve ne kadar talep olduğunu bilerek iş yapmasını sağlayacaklarını dile getirerek, ‘İstanbul’a gelen hayvan, satılmış hayvan olacak. Fiyatlar kilogram bazında belirlenecek ve alıcı ile satıcı bir araya gelecek. Alıcılar teslim günü geldiğinde borsamızın Tuzla tesislerinde hayvanı alıp, kesip, evlerine götürebilecekler’ diye konuştu.

KURBANLIKLAR 3 BİN LİRA

Öte yandan, hayvan yetiştiricileri kurban bayramı öncesi hazırlıkları tamamladı. Çanakkale’nin Sarıcaeli köyündeki besi çiftliğinde hayvan yetiştiren Nahit Kurt, geçen yıl satışların oldukça iyi olduğunu, fiyatların bu yıl da değişmediğini belirterek, ‘Fiyatlar 3 bin 500 liradan başlıyor ve 12 bin liraya kadar çıkıyor” dedi.

Yeni Şafak

2011 kurbanlık, 2011 kurbanlık dana fiyatları, 2011 kurbanlık fiyatları, 2011 kurbanlık koç fiyatları,2011 kurbanlık koyun fiyatlrı, büyükbaş fiyatları 2011, büyükbaş hayvan fiyatları, kurbanlık büyükbaş fiyatları,kurbanlık büyükbaş fiyatları 2011, kurbanlık dana fiyatları, kurbanlık düve fiyatları, kurbanlık fiyatları 2011,kurbanlık inek fiyatları, Kurbanlık tosun fiyatları

cabadak_banner

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir