Kişisel Site

cabadak_banner

2012 İlkbahar Yaz Çanta Top 10 Trendleri

20 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 788 Görüntülenme

2012 İlkbahar yaz çanta modası daha renkli ve canlı motiflerle geliyor  İlkbahar  Yaz 2012 Moda Trendleri hakkında her şey. Ama yine de hiçbir şey DG aksesuarlar hakkında söylendi. Bugün bunu açık olacak. Ve İlkbahar  Yaz 2012 için çanta Trendleri burada

bag-trends-spring-summer-2012-knitted-bags

Çanta Trend # 1: Örme çanta. Hemen dışarı örme ayakkabı İlkbahar / Yaz 2012 sezonu içinde, bu çanta gelir. Örme sıradışı ve şık görünüyor Ama sen Giyim ile eşleştirmek için doğru olduğundan emin olmalıdır.

bag-trends-spring-summer-2012-large-clutches

bag-trends-spring-summer-2012-large-clutches

Çanta Trend # 2:. Debriyajlar küçük ve Fantezi iken Büyük kavramalar Bu genellikle tasarımcılar İlkbahar / Yaz 2012 yıllarında bizi taşımak için teklif bir kadının günlük ihtiyacı tüm gerekli şeyler tutmak için yeterince büyüktür. Bu tür kiosk debriyaj ofis giyim için iyi izin için nötr renklerde ve resmi giysiler için daha az parlak tonlar gelir.

bag-trends-spring-summer-2012-printed-bags

bag-trends-spring-summer-2012-printed-bags

Çanta Trend # 3:. Baskılı çanta Biz normalde oldukça pratik bilgiler ve daha çok yönlü çanta veya daha az seçin. Ama tasarımcılar bizi Olağan olmayan çantalar, bu Desenleri ilginç bir özelliği haline İlkbahar / Yaz 2012 moda sezonu ve kasırga sırasında cesur izin verilmesini tavsiye ediyoruz.

bag-trends-spring-summer-2012-foldover-bags

bag-trends-spring-summer-2012-foldover-bags

Çanta Trend # 4:. Foldover çanta Foldover çanta zaten Seasons bir çift Yarın için popüler olan ve Tüm İlkbahar / Yaz 2012 sezonu için moda kalır. Foldover çanta boyut, renk ve baskı çok çeşitli gelir.

bag-trends-spring-summer-2012-shoulder-bags

bag-trends-spring-summer-2012-shoulder-bags

Çanta Trend # 5:. Küçük omuz çantaları omuz çantaları her zaman moda olmuştur. Ama İlkbahar / Yaz 2012 küçük sadece moda omuz çantaları Olacak. Ve Onlar ‘omuz’ denir rağmen Onlar çanta elinde iyi yürütülen BE şarkı.

bag-trends-spring-summer-2012-satchels

Çanta Trend # 6:. Satchel çanta Satchel çanta çok rahat. Bu şarkı büyük göz Ancak işler Bol tutmayın. Yani, onlar sadece çanta her durum için her şeye sahip olmak gibi bizler için en iyisidir.

bag-trends-spring-summer-2012-wristlets

Çanta Trend # 7:. Bileklik birşeyleri kaybetmek ‘kadınlar için idealdir Bilezik, Bileklik,, İlkbahar / Yaz 2012 yıllarında çok moda Olacak. Bu tasarım ve ton çeşitli gelir.

bag-trends-spring-summer-2012-roomy-bags

Çanta Trend # 8:. Hafta sonu çanta ve kılıf Büyük çantalar İlkbahar / Yaz boyunca 2012 moda sezonu Ama ortalama büyüklükteki hafta sonu çanta kılıf ve Yarın Yarın çok popüler değil BE. Bir çanta istiyorsanız kalabalık veya Nötr öne canlı tonları tercih sizin her göz Accessorize bulunamadı.

bag-trends-spring-summer-2012-tiny-bags

bag-trends-spring-summer-2012-tiny-bags

. Bag Trend # 9: Küçük çanta Kadınlar her zaman küçük çanta sevdim – Onlar özel günler için iyi ve ilginç görünüyor. Ama küçük ama küçük olmayan bir çanta için hazır mısınız? Sen olsun ya da olmasın, bu çanta yaz aylarında değmesine izin edilecektir.

bag-trends-spring-summer-2012-chain-handles

Çanta Trend # 10:. Zinciri kolları Evet, Chanel ilk vergi çinko tanıttı Her zaman fashionistas ile popüler olan işler. Sırrı basit: Vergi BİLE kolu olduğundan daha fazla lüks görünüyor.

http://www.millionlooks.com/trends/accessories-trends/top-10-bag-trends-for-spring-summer-2012/

Benzer Yazılar

NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....
Sanal âleme esnaf sokağı
Yakın zamanda oldukça önemli bir artışın yaşandığı e-ticaret konusunda birçok markanın ve ayrıca tüm markaları bünyesinde bulunduran sitelerin online alışveriş olanakları çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmesinin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerin alı...

Yorumlar