ACUN ILICALI, “YOK BÖYLE DANS” İÇİN ADRIANA LIMA’YI GETİRİYOR

eca-star-reklam

Daha önce de ülkemizi ziyaret eden Brezilyalı top model Adriana Lima, Acun Ilıcalı’ya defalarca bir kez daha Türkiye’ye gelmek istediğini söylemişti.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Adriana Lima’ya Yok Böyle Dans’ın yeni sezon açılışına katılmasını teklif etti. Ilıcalı’yla her görüşmesinde İstanbul’u çok sevdiğini dile getiren ünlü top model teklifi hiç düşünmeden kabul etti.

ÖZEL ŞOV HAZIRLAYACAKLAR
Acun Ilıcalı Yok Böyle Dans’ın eğitmenlerinden birini konuşmalarının ardından 3 saat sonra uçağa bindirerek Adriana Lima’nın yanına yolladı. Adriana Lima ve eğitmeni yarın New York’ta çalışmalara başlayarak; önümüzdeki Pazar başlayacak olan Yok Böyle Dans için muhteşem bir şov hazırlayacaklar.

2 AYRI GÖSTERİ YAPACAK
Dans etmeyi çok sevdiği bilinen Adriana Lima, Yok Böyle Dans için 2 ayrı gösteri yapacak ve aynı zamanda Yok Böyle Dans’ın sezon açılışında juri üyeliği yaparak ünlü yıldızlara puan verecek.

3 GÜN KALACAK
İstanbul’da 3 gün kalacak olan Adriana Lima’nın verilecek bir partiyle de hayranlarıyla buluşması planlanıyor. Acun Ilıcalı, Adriana Lima’yı bir kez daha Türkiye’ye getireceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Alıntı: http://www.habershow.com

cabadak_banner

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir