Kişisel Site

cabadak_banner

ACUN ILICALI, “YOK BÖYLE DANS” İÇİN ADRIANA LIMA’YI GETİRİYOR

3 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 1.059 Görüntülenme

Daha önce de ülkemizi ziyaret eden Brezilyalı top model Adriana Lima, Acun Ilıcalı’ya defalarca bir kez daha Türkiye’ye gelmek istediğini söylemişti.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Adriana Lima’ya Yok Böyle Dans’ın yeni sezon açılışına katılmasını teklif etti. Ilıcalı’yla her görüşmesinde İstanbul’u çok sevdiğini dile getiren ünlü top model teklifi hiç düşünmeden kabul etti.

ÖZEL ŞOV HAZIRLAYACAKLAR
Acun Ilıcalı Yok Böyle Dans’ın eğitmenlerinden birini konuşmalarının ardından 3 saat sonra uçağa bindirerek Adriana Lima’nın yanına yolladı. Adriana Lima ve eğitmeni yarın New York’ta çalışmalara başlayarak; önümüzdeki Pazar başlayacak olan Yok Böyle Dans için muhteşem bir şov hazırlayacaklar.

2 AYRI GÖSTERİ YAPACAK
Dans etmeyi çok sevdiği bilinen Adriana Lima, Yok Böyle Dans için 2 ayrı gösteri yapacak ve aynı zamanda Yok Böyle Dans’ın sezon açılışında juri üyeliği yaparak ünlü yıldızlara puan verecek.

3 GÜN KALACAK
İstanbul’da 3 gün kalacak olan Adriana Lima’nın verilecek bir partiyle de hayranlarıyla buluşması planlanıyor. Acun Ilıcalı, Adriana Lima’yı bir kez daha Türkiye’ye getireceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Alıntı: http://www.habershow.com

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar