Adını Feriha Koydum 28.bölüm izle

eca-star-reklam

Adını feriha koydum dizisinin 30 eylül 2011 cuma . Adını Feriha Koydum 28. Bölüm izle, adını feriha koydum son bölüm izle, adını feriha koydum yeni bölümü online izle. Adını Feriha Koydum dizisi 30 eylül cuma akşamı sizlerle olucak. Adını Feriha Koydum 28.bölüm izle, adını feriha koydum son bölüm izle, adını feriha koydum full yeni bölümü izle

Adını Feriha Koydum, başrollerini Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ve Metin Çekmez’in paylaştığı, bir kapıcı kızının üniversite sınavında ülkenin seçkin üniversitelerinden birine burslu olarak kabul edilmesi ve bundan sonra içine düştüğü kişilik bunalımı ele alınıyor.

Feriha okulun ilk gününde gece hayatında kendine yer edinmiş bir ailenin ‘Gecelerin Veliahtı’ lakaplı oğluyla tesadüfen karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonra onun ilgisi hoşuna giden Feriha, kendini onlara zengin bir ailenin kızı olarak tanıtır ve yalanından dönemez.

Adını Feriha Koydum 28.bölüm izle

0 eylül cuma 2011 tarihinde show tv de yayınlanancak olan adını feriha koydum dizisinin 28.bölümünde ; Canan’ın oyunuyla herşeyin açığa çıkması ve yalanların su yüzüne vurmasıyla herşey değişir.Emir ve Feriha için hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır.Emir eksik kalan parçaların da tamamlanması tüm yalanların açığa çıkmasının peşindedir.Feriha’nın anneside gerçeklerin açığa çıktığını öğrenince en az kızı kadar o da yıkılır.Eve köyden gelen iki misafirinde kapıcı dairesine yerleşmesiyle ev bayağı kalabalıklaşır.Feriha Emir ile konuşup herşeyi düzeltme peşinde olsada Emir baya öfkelidir.Emir öfkesine engel olamamakta bu durumuda çevrsindekilere belli etmektedir.Kimse hiçbirşeyin farkında değildir.Emir Feriha dan intikam almaya niyetlidir.

cabadak_banner

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir