Kişisel Site

cabadak_banner

Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı izle

19 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 301 Görüntülenme

Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı sizler için bu başlık altında yer almaktadır. Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır.

Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir. Show TV ekranlarında Adını Feriha Koydum 36. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 36. bölümü ile Show TV ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 36. bölüm fragmanını yayınlandığında sitemizde izleyeblirsiniz.
Adını Feriha Koydum 35. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 35. Bölüm Fragmanı izle
Adını feriha koydum 36 bölüm izle. Adını feriha koydum 36.bölüm fragman izle. Adını feriha koydum 36.bölüm full izle. Adını feriha koydum 35.bölüm burada. Adını feriha koydum 36.bölümü izlemek için tıklayın. Adını feriha koydum 36.bölüm 25 Kasım Cuma Show

Show Tv’nin fenomen dizisi Adını Feriha Koydum yepyeni bir bölümle daha bu akşam izleyicisiye buluşacak. Adını Feriha Koydum 36. bölümüyle Show Tv ekranlarında olacak.

Adını Feriha Koydum 36. bölüm özeti Show TV’nin web sitesinde şu şekilde yer aldı…

FATMAGÜLÜN SUÇU NE YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE
Adını feriha koydum yeni bölüm fragmanını izle
kurtlar vadisi pusu izle

ZEHRA’DAN HÜZÜNLÜ VEDA

Levent’in okuldaki varlığı Feriha ve Emir için büyük sürpriz olur. Uzaklaştırma cezası yüzünden okula gidemeyen Emir, Levent’ten hesap sormak için gün saymaktadır. Feriha ise, Levent’le olan yakınlığını sorgulamaya başlar. Yıllar sonra biraraya gelen Hasan ve Zehra geçmişe doğru hüzünlü bir yolculuk yaparlar. Seher denizi boylayan yüzüğün acısını Feriha’dan çıkarmaya kararlıyken hiç beklemediği bir fırsat ayağına gelir. Öte yandan Ömer’in sorunlarının korkutucu boyuta gelmesi ile Zehra, büyük bir sorgulama içine girer. Hayatın yorgunluğu ve küçük oğlunu koruyamama korkusu Zehra’ya hayatının en zor kararını aldırır. Zehra, Ömer’le birlikte köye dönmeye ve doğduğu topraklarla barışmaya karar verir. Bu zor karar, tüm aileyi altüst ederken, Feriha için annesiyle vedalaşmak hiç kolay olmayacaktır.

Vahide Gördüm dizisine veda etti

Hastalığın üçüncü evresinde olduğunu öğrenen ve vakit kaybetmeden tedaviye başlayan Gördüm, diziye veda etti. Gördüm’ün son kez izleyici karşısına çıkacağı bölümün fragmanı yayınlandı. Altı ay sonra yeniden dizi kadrosuna dahil olacağını söyleyen Gördüm, senaryo gereği eski sevgilisinin ölüm haberini alacak ve İstanbul’dan uzaklaşmak için köyüne gidecek.

Gördüm’ün bu sahneleri çekilirken tüm ekibin gözyaşlarına boğulduğu ortaya çıktı. Vahide Gördüm’ün kızı Feriha’yı canlandıran Hazal Kaya’nın dizide annesiyle vedalaşma sahnesinde gerçekten ağladığı öğrenildi. Park sahnesinde Gördüm’ün ‘Topraklarıma dönüyorum’ sözleri çekimlerde hazır bulunan yapımcı Fatih Aksoy’u da dakikalarca ağlattı. Çekimler bittikten sonra ise tüm ekip Gördüm’e kocaman bir oyuncak ayı hediye etti.

Adını Feriha Koydum 35. bölümde yaşananlar…

Feriha’nın verdiği yüzüğün sahte olduğunu öğrenen Emir’in annesi, Feriha Emir’in evindeyken eve geldi ve bundan sonra Emir’den hiç bir şeyi saklamayacağı için yüzüğün sahte olduğunu Emir’e söyledi.

Bunun üzerine odadan fırlayan Feriha, yüzüğün sahte olmadığını inkâr etti ama kimse Feriha’ya inanmadı. Emir’in evden kovmasıyla soluğu Seher’in yanında alan Feriha, Seher’in yeni bir yalanıyla karşılaştı. Bu olayların ardından yüzüğü satmaya giden Seher kuyumcuda büyük bir süprizle karşılaştı. Kuyumcu, Seher’in yüzüğü çaldığını düşünerek yüzüğü imal eden kuyumcuyu aradı. Yüzüğü imal eden firma ise Emir’e ulaştı. Emir Seher’in bulunduğu kuyumcuya öfkeyle geldi ama o da bir şokla karşılaştı. Kuyumcuda Emir’i karşısında gören Seher panikledi. Seher’in kuyumcuda olduğunu duyan Feriha, öfkesinden deliye döndü. Seher ise elinde büyük koz ile Feriha ve annesi Zehra’yı tehdit etti.

Binada içerisinde bayılan Feriha’ya yardım eli yine Emir’den geldi. Hastane odasında Emir ve Feriha sonunda yüzleştiler.

Gülsüm ile Koray’ın sohbet ettiğini gören Hande, Korayı kıskanıp sert tavrıyla Gülsüm’ü rencide etti.

Benzer Yazılar

Sanal âleme esnaf sokağı
eBay'in iştiraki GittiGidiyor.com, 'cadde' konseptine yeni bir boyut kazandırdı. Happy Center'la anlaşarak site içinde süpermarket açan şirket aynı stratejiyi mobilya, hırdavat, çocuk gibi alanlarda uygulamak için markalarla görüşüyor Teknoloji ürünlerine getirilen taksit kısıtlaması, cirosunun büyük kısmını bu ...
iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...

Yorumlar