Kişisel Site

cabadak_banner

Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragman izle

22 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 830 Görüntülenme

adini feriha koydumSevilen ve ilgi ile izlenen tv dizisi Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı Full fragman İzle, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı İzle.

Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı izle 30.03.2012 Cuma günü Show tv ekranlarında yayınlanacak Adını Feriha Koydum 54.Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Adını Feriha Koydum 54.Bölüm fragmanı şuan hazırlanıyor, kısa süre  sonra sitemize eklenecektir. Adını Feriha Koydum 54.Bölüm izle. Adını Feriha Koydum 54.Bölüm tüyoları.

Adını Feriha Koydum 54.Bölüm özeti: Sizce bu bölümde ne olur ? Emir ile Feriha ayrılırlar mı?

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Özeti; HAMİLELİK ŞOKU FERİHA’YI YIKIYOR

Ada dönüşü, Rüyayı karşılarında bulan Emir, Ferihanın her şeyi bir anda öğrenmesine engel olamaz. Hamilelik şokuyla neye uğradığını şaşıran Ferihanın öfkesi de kırgınlığı da ikisi için de ağır olur. Öte yandan yeni evlilerin apartmana dönmesi kapıcı dairesinde huzursuzluk yaratır

adini-feriha-koydum

Emir ve Rüya hakkındaki gazete haberi ise Feriha için yeni bir darbe olur. Emir suçluluk duygusu ve pişmanlıkla kıvranırken üzerindeki baskıyla çok zorlanmaktadır. Her şey üst üste gelirken, Ferihanın hissettiği acı sonunda öfke patlamasına dönüşür. Yaşadıkları ağır tartışma, Emirde de Ferihada da asla unutamayacakları ağır bir yara açar.

Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı Full İzle, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı İzle,adını feriha koydum 53. bölüm fragmanı adını feriha koydum 23 mart fragmanı adını feriha koydum fragman adını feriha koydum yeni bölüm fragmanı adını feriha koydum son bölüm fragmanı Büyük izleyici kitlesine sahip cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen aşk dizisi Adını Feriha Koydum 23 Mart tarihinde yayımlanacak 53. yepyeni bölümün fragmanını izle. Adını Feriha Koydum 53. bölüm fragmanı.

Kapıcının güzel mi güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir. Show TV ekranlarında Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 53. bölümü ile Show TV ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 53. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. En ayrıntılı bilgiler her zamanki gibi cabadak.com internet sitenizde.

Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Fragmanı

Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

Dilerseniz Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bakalım geçen 53. bölümde Adını Feriha Koydum dizisinde neler yaşandı;

Emir ve Feriha Cansu’nun ölüm tuzağı ile hastanelik olurken büyük bir şaşkınlıkla hastaneye koşan aileler, evlilik gerçeği ile yüzyüze gelir. Rıza, öğrendikleri ile kahrolur, Aysun ve Ünal ise çılgına döner. Emir ve Feriha ailelerinin tepkilerine, birbirlerinden aldıkları güçle göğüs gererken her iki ailenin de onlara ve birbirlerine olan öfkesi dinmek bilmez. Yaşadıklarından yorgun düşen aşıklar, bir süre için İstanbul’daki fırtınaya sırtlarını dönerek adaya gider. Feriha kendini bütün kalbiyle Emir’e bırakırken Emir ise Rüya konusunu konuşmak için doğru zamanı beklemektedir. Öte yandan Rüya ve annesi Emir’in sessizliği karşısında işleri hızlandırmaya karar verir.
Emir ve Feriha, İstanbul’da patlayan bombalardan habersiz hayatlarının en özel ve unutulmaz gecesini yaşarken fırtına ise adeta tufana dönüşmek üzeredir.

Adını Feriha Koydum 53. Bölüm Fragmanı

Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 53.Bölüm Fragmanı Full İzle, Adını Feriha Koydum 54.Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum Son Bölüm Fragmanı İzle,adını feriha koydum 53. bölüm fragmanı adını feriha koydum 23 mart fragmanı adını feriha koydum fragman adını feriha koydum yeni bölüm fragmanı adını feriha koydum son bölüm fragmanı Büyük izleyici kitlesine sahip cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen aşk dizisi Adını Feriha Koydum 23 Mart tarihinde yayımlanacak 53. yepyeni bölümün fragmanını izle. Adını Feriha Koydum 53. bölüm fragmanı.

Fragman akşama yayınlanacak arkadaşlar.

Geçen hafta adını feriha koydum dizisinde çok başka olaylar olmuştu bu haftada öyle olacagını zannediyorum acaba feriha ögrenince napacak emirin başka kadını hamile bıraktıgını bende birsey olmayacak aralarında tabiki tartişmalar olabilir ama sonuç olarak ne olursa olsun emir ile feriha evlendiler pek birşey çıkacagını zannetmiyorum cok garip bir durum kimin başına öyle birsey gelse kimbilir neler olur ah ferihacım ben seni cok seviyorum cok güzelsin emirede cok yakısıyorsun ama once herseyi araştirsaydın keşke emir sana anlatmaya caliştı ama sen sus dedin birsey duymak istemiyorum dedin aslinda günümüzde hep böyle oluyor böyle şeyler. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) kim önemli birsey demeye kalksa şimdi dur sonra söylersin deniliyor sonra başkasından da duyunca neden söylemedin diye söylentiler oluyor herşeyi zamanında dinlemek gerekiyor gercekten ama inş araları bozulmaz yine ikisi hareket ederler. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)

Emir herşeyi mahvetti. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Feriha Emirden daha masum. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)O kız 5 aylık hamile olarak Emirin kapısını çaldığından beri bu diziyi izlemiyorum. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Emirden bu kadarını da beklemezdim. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Bence o bebek Emirden değil. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Ama artık bu dizi karıştı. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Sahte DNA raporunu Emirin eline tutuştururlarsa hiç şaşırmam. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Feriha Emirle tamamen evli olmadan boşansın. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Babasının elini öpsün,Mehmetten özür dilesin evine dönüp okuluna devam etsin. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Gülsümde Ferihada okusun meslek sahibi olsun. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Bu dizide Emir aşkından çok eğitim aşkı olmalıydı Feriha ve Gülsüm için. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Kimse aşktan ölmez. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Eğitimlerini tamamlayıp para kazanmak varken,kocalarının yediği haltları temizliyorlar. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Neden hep kadınlar madur olur ki?Erkeklerde üzülsün Emirle Koray mahfolsunlar. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Ferihayla Gülsüm artık üzülmesinler. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Mutlu olsunlar aşk meşk gelir geçer birgün bakarsın ki. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Elinde hiçbir şey kalmamış. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Parayla mutluluk olur demiyorum. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)Ama böylesine mantıksız bir aşktansa parayla mutlu olmak en iyisi en azından Zehranın hayali gerçek olur kızının elleri pamuklara değer. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)

Fragman yarin cikicak kesin TÜYO
Emir bülent ve ferihayı konusurken gorucekmis ve cok kiskanicakmis, bunu gören levent ferihaya daha cok yakinlascak ve feriha bunu kabul etmicek ve leventen uzaklascak ama gazetede emirle rüya haberini gören feriha ne yapcak leventemi gitcek yoksa emire mi inancak. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)

Feriha son sahnede Rüya-Emir durumunu öğrenmeyecek. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart). (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)
Rüya korkacak ve hiç bir şey anlatmayacak. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart). (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)
Feriha olanları gazeteden öğrenecek. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart). (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)

aysun’nun son oyunu ferihaya karsi ve emire karsi ” yalan söylemek dna testi cikana kadar ” kiz hamile diye. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) ferihaya yalan söylüyor diye sevmiodu ama simdi kendi yalan söylicek ve emir bunu yüzüne vurcak. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)yemin etdin begen. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)

BU günü cekimlerde 2 gruppa ayrilmislar
1 grup : Sanemin evindeler Tem stüdyolarında
2 grup : büyük ihtimal Etiler de cünkü dün beykente cekim vardı

bence 65. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)bölümde bitirsinler. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) uzaması hiç iyi olmaz. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) selene katılıyorum. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) eğitim aşkı konusunda. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) hayatları emirle yürüyor sanki. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) ne okul, ne vize, ne final kaygısı var bunlarda. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) devamsızlıktan kaldılar zaten. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) nasıl okulsa artık kimse bir şey demiyor. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) emir de anlatsın her şeyi hatırlamıyorum desin anlatsın. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) feriha da sarılsın kocasına. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) yanındayım diye yalan söylüyor çünkü. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) insanları baymadan final yapsınlar bence. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) levent de çıksın gitsin artık. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) tamam iyi hoş adam ama anla artık emir feriha ya feriha emir e aşık be adam. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) daha ne istiyorsun?

o çocugun emirden olmadıgını 52. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)bölümde daha iyi anladım emirin annesinin sürekli rüya ve annesi için bunlar bizden biri demesi dikkatinizi çekmedimi bunlarında yalan söylediyi yani çocugun emirden olmadıgı ortaya çıkacak emirin annesi rezil olacak o çocugun emirden olmadıgını biliyorum o kadını hamile bırakacak kimsemi yok allah aşkına hergece bir evdedir

Sitemize adını feriha koydum 54. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) bölüm fragmanı adı altında bir makale eklenmiştir. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) 54. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) bölüm hakkında sizlere kısa kısa özetler çıkaran bir makale olacaktır keyiflice adını feriha koydum 54. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart) bölüm fragmanını yazımızı okumanızı tavsiye ediyorum. (Adını Feriha Koydum 53. Bölüm İzle 23 Mart)

Benzer Yazılar

1 Kadın 1 Erkek 18 Kasım 2012
Özet: İş stresi yüzünden gittikçe sinirli hale gelen Ozan, bir hobi edinmeye karar verir. Pul koleksiyonundan, uçak maketi yapmaya kadar çeşitli şeyleri deneyen Ozan, acaba stresinden kurtulabilecek midir yoksa Zeynep sayesinde yeni stres sahibi mi olacaktır? İtiraflar Zeynep ve Ozan gerçekte birbirini ne kadar tanıyorlar? ...
Gizem Karaca, AFK Emir’in Yolu setinde iş başı yaptı
Gizem Karaca'nın Emir'in Yolu dizisindeki ilk fotoğrafı yayınlandı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Emir'in Yolu dizisinin önemli oyuncularının diziden arılmasından sonra yaşadığı reyting kaybına önlem olması için yeni transferler yapıldı. Emir'in Yolu dizisinin son transferi, Eve Düşen Yıldırım dizis...
ceyda ates Turkiye nin En Begenilen Kadini
Geçen sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılan Ceyda Ateş, yepyeni bir hikayeyle devam eden " Emir'in Yolu"nun kadrosuna katıldı. Show TV'nin fenomen dizisi "Emir'in Yolu" kadrosuna Ceyda Ateş "Hande" karakteriyle geri dönüyor.  Geçtiğimiz sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılarak, "Evlerden Biri" dizisinde rol almaya...

Yorumlar