Kişisel Site

cabadak_banner

Adını Feriha Koydum Dizisi 33.Bölüm Fragmanı İzle

1 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 959 Görüntülenme

Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı Seyret, Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı sizler için bu başlık altında yer almaktadır. Show TV ekranlarında Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra sizler için sitemizde yer alacaktır. Adını Feriha Koydum 33. bölümü ile Show TV ekranlarında devam edecek. Adını Feriha Koydum 33. bölüm fragmanı

Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı Seyret Adını Feriha Koydum 33. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum 34. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Feriha’nın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 33. Bölüm ÖZETİ

HERKES FERİHA’NIN YALANLARINI ÖĞRENİYOR!

Emirin şok teklifi ile sarsılan Ferihanın tepkisi sert olur. Büyük bir yıkım yaşayan Feriha da artık Emir kadar öfkelidir. Ferihanın Levent’le bir ilişkisi olduğundan emin olan Emir ise, onu Leventle ilgili sıkıştırmaya devam eder.

İhaneti gözleriyle gören ve kalp krizi geçiren Haldun yaşam savaşındayken Sanem ve Levent altüst olmuştur. Sanem, bir yandan vicdan azabı çekerken, diğer yandan Haldunun iyileşmesinden sonra olacakların korkusu içindedir.

Emirden Leventin borcu kapatmak istediğini öğrenen Feriha ise Levent’ten hesap sorar.

Zehra, geçmişin izlerini silmeye çalışsa da, anılardan kaçmak kolay değildir. Seherin hamile olduğuna inanan Mehmet, yeniden evlilik kararı alır. Mehmetin, Zehranın yüzüğün peşinde olduğunu öğrenmesi ise ortalığı karıştırır.

Öte yandan, Handenin attığı bir adım onu ve arkadaşlarını gerçeklere götürür. Gerçekleri göğüslemekten artık korkmayan Feriha ise ailesiyle birlikte beklenmedik bir yüzleşmenin eşiğindedir.
Kendisini prensesler gibi gösteren kapıcı kızı Feriha’nın hayatını anlatan dizi Adını Feriya Koydum 33. bölüm fragmanı izle. Adını Feriha Koydum yeni bölüm fragmanı izle. Adını Feriha Koydum en son bölüm fragmanı izle. Adını Feriha koydum fragman izle 33. bölüm.
Show Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran bir kapıcı kızının bulunduğu durumdan memnun olmama halini anlatan dizisi Adını Feriha Koydum dizisinin yeni bölüm fragmanı yani 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki o fenomen dizi Adını Feriha Koydum dizisinin en son bölümünde neler olacak.

Adını Feriha Koydum dizisinin yeni yani 33. bölümünde Feriha’nın …

Benzer Yazılar

NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....
Sanal âleme esnaf sokağı
Yakın zamanda oldukça önemli bir artışın yaşandığı e-ticaret konusunda birçok markanın ve ayrıca tüm markaları bünyesinde bulunduran sitelerin online alışveriş olanakları çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmesinin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerin alı...

Yorumlar