Kişisel Site

cabadak_banner

ADRİANA LİMA, YOK BÖYLE DANS’TA NEFES KESTİ..!

17 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 636 Görüntülenme

Victoria’s Secret’ın ünlü meleği Adriana Lima; Yok böyle Dans“ programında güzelliği kadar muhteşem dansı, sempatik tavırları ve Türkiye hayranlığı ile tüm dikkatleri üzerine topladı..Nilgün ATAR- ÖZEL 

17 Ekim 2011 Pazartesi – nilgunatar@turizmhaberleri.com

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima, Acun Ilıcalı’nın konuğu olarak katıldığı ” Yok Böyle Dans ” Yarışmasında; hem jüri üyesi olarak yaptığı değerlendirmeleri ile izleyicilerden tam not aldı, hem de dans performansıyla nefesleri kesti..

Programın başından sonuna kadar tüm ilgiyi üzerinde tutan Brezilyalı Model Adriana Lima; podyumdaki ustalığını dansta da gösterdi. Dansederken büyük bir keyif aldığı izlenen Adriana Lima’yı; çok doğal ve samimi, mütevazi ve sıcakkanlı, çocuksu ve neşe taşan özellikleriyle kendimize yakın bulduk..

Boksa ilgi duyduğunu ve bu alanda çalışmalar yaptığını açıklaması ise herkesi şaşırttı. Ama boks gibi şiddet ve güç gereken sporu; kendine has güzelliği ve zarifliği ile yapıyordu.

Bizden biri gibiydi… 

Türkiye’ye gelmekten, Türk insanını tanımaktan ne kadar mutlu olduğunu sürekli tekrarlayan Adriana Lima; tekrar davet edildiği takdirde her zaman ülkemize geleceğini söyledi. Acun Ilıcalı’nın programına çıktığı günden beri dünyanın her yerinde karşılaştığı Türklerden büyük ilgi gördüğünü belirten Adriana Lima; New York’ta bindiği bir takside Türk sürücünün kendisini Türkiye’de katıldığı yarışma programından tanıdığını ve ücret almadığını anlattı. New York’ta böyle bir şeyin imkansız olduğunu belirten Adriana; daha sonra o Taksi sürücünü Acun Ilıcalı ile tanıştırarak yarışma programına katılmasını sağladığını söyledi.

HERKES GÜZEL DANSEDEBİLİR.. AMA EMEK GEREKİYOR.. 
” Yok böyle dans ” bence Türkiye’ye dansın her çeşidini sevdirdi. Bu tür yarışmalara yeni bir anlayış ve kalite getirdiğini söylemeliyiz. Dans ile hiç ilgisi olmayan çeşitli kesimlerden tanınmış kişileri yarıştıran bu programı izlerken biraz uğraşsak çok güzel dansederek ayaklarımızın yerden kesileceğine inanıyoruz.

DANSIN SURVİVOR’U: YOK BÖYLE DANS..! 
Yarışmacılar daha ilk günden iddialı… Dansın Survivor versiyonu sanki… Çalışmalar öyle kolay değil, en iyisini yapmak için günlerce ter döküyorlar..

‘Yok Böyle Dans’ı canlı yayın ile Pazar akşamları Show TV’den izleyebilirsiniz. Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği programda, sunuculuğunu önceki dönemde çok başarılı bir performans sergileyen Burcu Esmersoy yapıyor.

YOK BÖYLE DANS’ın jüri üyeleri; Acun Ilıcalı, Tan Sağtürk, Sait Sökmen ve Azra Akın.

Yarışmacılar ise; Ivana Sert, Özge Ulusoy, Survivor Aydın, Nez, Helin Avşar, Ilhan Mansız, Almeda,Alp Kırşan, Özlem Yıldız, Altay, Aşkın Nur Yengi, Şenol Ipek, Burcu Çetinkaya, Cem Ceminay ve Hakan Peker.

Kaynak: turizmhaberleri.com

Adriana Lima Yok Boyle Dans

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar