Kişisel Site

cabadak_banner

Afrika Kapasite Geliştirme Vakfı Kabulü

29 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 293 Görüntülenme
KOSGEB Başkan Yardımcısı S. Tuna Şahin, Afrika Kapasite Geliştirme Vakfı İcracı Sekreteri Frannie A. Leautier’i makamda kabul etti.
 
Afrika ile Türkiye arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yönelik işbirliği olanaklarının ele alındığı görüşmede Leautier, Türkiye’nin önemine değindi ve Türkiye’nin ekonomik gücünü arttırması ile birlikte dünya üzerinde artan bir güç olduğunu ifade etti.
 
Afrika ülkelerine yönelik iş imkânlarının değerlendirilmesini ve Afrika’ya yeni yatırımlar yapılması isteyen Leautier, KOSGEB’in bu yöndeki yardımlarından memnuniyet duyacaklarını sözlerine ekledi.
 
KOSGEB Başkan Yardımcısı S. Tuna Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KOSGEB ve faaliyetleri konusunda kısa bilgi aktardı.

KOSGEB’in faaliyet alanı dâhilinde her türlü desteğin verileceğini belirten Şahin, bu kapsamda ilişkilerin bir protokol dâhilinde yürütülmesinin yararlı olacağını da sözlerine ekledi. 

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar