Kişisel Site

cabadak_banner

Ajda Pekkan kepenk kapattırdı

29 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 692 Görüntülenme

ajda_pekkan_acik hava konserleriGAZİANTEP’te bir mağazanın tanıtımına katılan Süperstar Ajda Pekkan’ı görmek isteyen hayranları izdihama yol açtı. Kalabalığı engellemekte zorlanan güvenlik görevlileri mağazanın kepeneklerini yarıya kadar indirdi.

Zeki GÜNAY-Mehmet BULUT/ GAZİANTEP, (DHA)

Bir alışveriş merkezinde Ajda Pekkan’ın 2011-2012 Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırladığı koleksiyonun tanıtımı bir saat gecikmeli başladı. Ünlü sanatçıyı görmeye gelen hayranları mağaza önünde izdiham oluşturdu. Dakikalarca Pekkan’ın gelmesini bekleyen hayranları ünlü sanatçının gelişiyle ’I love you Ajda’ sloganları attı. Yaşanan izdiham nedeniyle Pekkan mağazaya güçlükle ulaşırken, güvenlik görevlileri de izdiham nedeniyle mağazanın kepeklerini yarıya kadar indirmek zorunda kaldı. Pekkan, mağazada ’Ajda Pekkan For Twist Sonbahar Kış Koleksiyonu’nu tanıtarak hayranlarına da kartpostal ve imza dağıttı. Bazı Ajda Pekkan hayranlarının mağazadan satın aldıkları tişört ve giysileri imzalatması dikkat çekti.

TASARIMCILIK İÇİMDE GİZLİ KALMIŞTI
3’ncü kez geldiği Gaziantep’e ilk kez bir mağaza açılışı için geldiğini belirten Ajda Pekkan, “Böyle bir sektörle burada olmak çok keyif verici. Beni çok heyecanlandırdı. Çok mutluyum çünkü Gaziantep’i her geçen gün daha çok tanıyor ve seviyorum. Tarihi bir dokusu var. Yemekleri çok güzel. İnsanları çok nazik. Buraları herkese anlatmak isterim. Ama gelip görmeleri çok daha başka. Ben gelip gördüğüm için çok şanslıyım. İnşallah yaptığımız tasarımlar çok beğenilir. İnsanlar bunları beğenerek giyerlerse benim için en büyük mutluluk bu olacak. Şarkı söylemek de çok güzel ama bu ayrı bir şey. Siz hep beni şarkı söyleyen bir insan olarak tanıyorsunuz. Bu yönüm hep içimde gizli kalmıştı. Bunun için Ayaydın grubu ve bu işin Koodinatörü Bilal Tunç ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi bir takım çalışması oldu. Bundan sonraki sezonlarnda da yine hep beraber olacağız” dedi.

ABACI İLE TSM ALBÜMÜ GELİYOR
Yeni çalışmaları hakkında da bilgi veren Pekkan, Muazzez Abacı ile önümüzdeki haftalarda bir Türk Sanat Müziği albümü çıkaracaklarını kaydederek, “Bu albüme 3’er şarkı da single, 2’şer şarkıda düet ve benim isteğimle fasıl koyacağız. Sürpriz bir albüm olacak. Daha sonra yine kendi single albümüm var. Büyük bir albüm yapmak bu kadar kısa bir sürede çok zor. Güzel yapmak için zamana ihtiyaç var. Zaman zaman albümler de yapılacak. Ayrıca son albümümden ’Yine tek’ adlı şarkıma Nihat Odabaşı ile önümüzdeki günlerde klip çekeceğiz. Ben boş durmuyorum zaten. Sinema ve dizi teklifleri geliyor ama benim böyle vakit ayıracak bur durumum olmuyor. Dizilere de çok bayılıyorum. Seyretmekten büyük zevk duyuyorum. Ama bu işin ne kadar yorucu ve özverili çalışmak gerektiğini de biliyorum. Dizilerin hepsi çok güzel. Yeni diziler de çok güzel. Van için bir projemiz var. 2 gün arayla sürekli bir koşuşturma halindeyiz” diye konuştu.

’YILLANMIŞ ŞARAP’ BENZETMESİ
Basın toplantısının sonunda gazeteci Erhan Durukan, Ajda Pekkan’a 1971’de Gaziantep’e sanatçı olarak ilk gelişinde birlikte çektirdikleri bir fotoğrafını hediye etti. Pekkan’a bir de şarap hediye eden Erhan Durukan, “Size çiçek getiremedim. Yıllar geçtikçe şarap gibi yıllanıyor ve güzelleşiyorsunuz. Bu yüzden size şarap getirdim” dedi. Bu sürpriz karşısında oldukça şaşıran ve duygulanan Pekkan, düşüncesi için Durukan’a teşekkür etti.

milliyet

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar