Kişisel Site

cabadak_banner

Ajda Pekkan’ı bitireceklerdi!

6 Nisan 2011 | Yazar: admin | 1 Yorum Yapılmış | 2.046 Görüntülenme

süper star ajda pekkan resimleriGazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan’ın Ajda Pekkan iddiası magazin dünyasını karıştırdı.

Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan, telefonla katıldığı bir televizyon programında Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aslan, Maksim Gazinosu’nda babasının odasında Ajda Pekkan’ın bitirilmesi kararının alındığını belirterek şunları söyledi: “Bebek Maksim’de Ajda Pekkan için verilen çok ağır bir kararın karşısında durdum. Bir afiş düşünün. Altında ‘Ajda Pekkan şu tarihte Bebek Belediye Gazinosu’nda sahneye çıkacaktır’ yazıyor. Aslında o fotoğraf orijinal değil. Suratıyla, vücuduyla oynandı.

Pekkan’ın o fotoğrafını onurunu kırıcı bir hale getirdiler, afiş olarak 50 bin tane bastırdılar. O afişin İstanbul sokaklarına asılmasını ben önledim. Eğer önlemeseydim, Ajda o afişin yaralarını bugün bile saramamış olurdu.”

Sacit Aslan, Bülent Ersoy’un 7 yıl sahneye çıkamamasının nedeninin de Fahrettin Aslan olduğunu açıkladı.

“ERSOY’A YASAĞI EVREN DEĞİL BABAM ALDIRDI”

ajda pekkan resmi

Sacit Aslan, Bülent Ersoy’un 7 yıl sahneye çıkamamasının nedeninin de Fahrettin Aslan olduğunu açıkladı: “Bülent’in çıkıp kendini kabul ettirdiği gazino Bebek Maksim gazinosudur. İlk çıktığı tarihlerde maaşı vardı, uzun yıllar o maaşla çıktı. Asker gibi oraya hizmet etti. Bunlardan bir tanesi de Seda Sayan’dır. Sonra para kazanmak istedikleri için başka yerlerle anlaşmalar yaptılar. Bizim bilgimiz de oldu ve bazılarına izin verirken bazılarına vermedik.

Bir an geldi ve Bülent o paralarla çalışmak istemedi ve başka yerde çalıştı. O günlerde Harbiye Ordu evinde bir kuvvet komutanının eşinin evine 5 çayına gitti. Programını yaptı, sonra bir daha sahneye çıkmasını istediler. O da ‘beni kullanmayın, ben programımı yaptım’ dedi. İşte o zaman ona üstü kapalı hakaretler ettiler. O zamanın İstanbul Valisi, o zamanın polis müdürü Bülent’in şahsına demeden Bülent’in tarzında olan bütün herkese o yasağı getirdiler. Asıl o yasak Bülent Ersoy içindi ama onun üstünde işler yoğunlaşmasın diye genele yaptılar. Bu yasağın mimarı Fahrettin Aslan’dır.” Sacit Aslan, o dönem Ersoy ile ilgili çok ağır kararlar alındığını belirterek “Ersoy’un günümüzde 600-700 bin TL’yi bulan alacağını da ödemediler. Hala o parayı alamadı” dedi.

süper star ajda pekkan resimleri

 

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
eBay'in iştiraki GittiGidiyor.com, 'cadde' konseptine yeni bir boyut kazandırdı. Happy Center'la anlaşarak site içinde süpermarket açan şirket aynı stratejiyi mobilya, hırdavat, çocuk gibi alanlarda uygulamak için markalarla görüşüyor Teknoloji ürünlerine getirilen taksit kısıtlaması, cirosunun büyük kısmını bu ...
iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...

Yorumlar

  1. lamiye qurbanova dedi ki:

    arada-sirada aklima geliyor
    geldiyi gibide gitmeyi bilmiyor