Kişisel Site

cabadak_banner

Ali Sunal ve Gökçe Bahadır çifti boşanıyor!

26 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 450 Görüntülenme

Altı ay önce evlenen oyuncu Gökçe Bahadır ve Ali Sunal çifti boşanma kararı aldı. Anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan çift, önümüzdeki günlerde mahkemeye başvuracak.  Temmuz 2011'de Bodrum'da nikah masasına oturan oyuncu Gökçe Bahadır ile Ali Sunal'ın boşanacakları haberi magazin dünyasını çalkaladı. Üç yıllık birliktelikleri ve altı aylık evliliklerine anlaşmalı boşanmayla son vermek isteyen çift önümüzdeki günlerde mahkemeye başvuracak.  İki gün iki gece süren düğün kutlamalarının ardından Yunan adalarında balayına çıkan çift, verdikleri tüm röportajlarda çok mutlu olduklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini söylediklerinden bu haber duyan herkesi şaşırttı.   Konuyla ilgili Gökçe Bahadır, "Geçinemediğimiz için boşanma kararı aldık. Bu kararın nedeni asla üçüncü bir şahıs değildir" diyerek anlaşmalı olarak boşanmanın yollarını aradıklarını söyledi.Altı ay önce evlenen oyuncu Gökçe Bahadır ve Ali Sunal çifti boşanma kararı aldı. Anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan çift, önümüzdeki günlerde mahkemeye başvuracak.

Temmuz 2011’de Bodrum’da nikah masasına oturan oyuncu Gökçe Bahadır ile Ali Sunal’ın boşanacakları haberi magazin dünyasını çalkaladı.

Üç yıllık birliktelikleri ve altı aylık evliliklerine anlaşmalı boşanmayla son vermek isteyen çift önümüzdeki günlerde mahkemeye başvuracak.

İki gün iki gece süren düğün kutlamalarının ardından Yunan adalarında balayına çıkan çift, verdikleri tüm röportajlarda çok mutlu olduklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini söylediklerinden bu haber duyan herkesi şaşırttı.

Konuyla ilgili Gökçe Bahadır, “Geçinemediğimiz için boşanma kararı aldık. Bu kararın nedeni asla üçüncü bir şahıs değildir” diyerek anlaşmalı olarak boşanmanın yollarını aradıklarını söyledi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar