Kişisel Site

cabadak_banner

Almanya’daki fuara 33 Türk şirketi katıldı

22 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 537 Görüntülenme

Almanya'daki fuara  33 Türk şirketi katıldı

Fuara aralarında 33 Türk şirketinin de bulunduğu 36 ülkeden 1.278 şirket katılıyor.

Fuarda, cam ürünleri, güvenlik sistemleri, cam yapılar, makineler, ofis ekipmanları, araçlar, kapı, pencere yapımında kullanılan kimyasal mamuller gibi bu alandaki yeni teknolojiler sergileniyor.

VHS firmasının yetkilisi Süleyman Taşkın firma olarak fuara ilk defa katıldıklarını belirterek, ”Amacımız Türkiye’yi tanıtmak ve Türkiye’de ürettiğimiz ürünlerin kaliteli olduğunu gösterip yeni pazarlar kurmak” dedi.

Pimapen firma yetkilisi Alev Sarıkoç PVC profil ve ilk defa ahşap kaplamaların tanıtımı konusunda hizmet verdiklerini ifade ederek Avrupa ülkelerinin çoğuna pencere, alüminyum parça ihracat ettiklerini, Rusya’da açtıkları Enwin adlı yeni firmayla Türkiye’ye büyük döviz girdisi sağladıklarını kaydetti.

Asaşpen firma yetilisi Hilmi Raşit Begaki ise bu fuarda amaçlarının yeni müşteriler bulmak olduğunu ve ürünlerinin yüzde 70’ini ihraç ettiklerini vurguladı.

Yasis firma yetkilisi Soner Bulgan ve Emel Karaçay da ürettikleri kapı ve pencere kollarını Avrupa’ya pazarladıklarını ifade etti.

AA

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar