Kişisel Site

cabadak_banner

Arto Demet Akalın’ı pavyon şarkıcısına benzetti

3 Aralık 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 546 Görüntülenme

Geçtiğimiz aylarda karşılıklı küfürleşip kavga eden ve ardından karşılıklı birbirlerini mahkemeye veren şarkıcı Demet Akalın ile Arto’nun arasında sular bir türlü durulmuyor.

Demet Akalın, önceki gün twitter’da kullanılmış sahne kostümlerini pavyonda çalışanlara vereceğini açıklayınca mahkemelik olduğu Arto’nun diline düştü.

Sivri dilli şarkıcı Arto önceki gün yine twitter’da Demet Akalın’ı hedef aldı. Sosyal medyada dikkatleri çeken polemik Demet Akalın’ın twitter sayfasına “Adana’da Bursa’da pavyonda çalışan varsa haber etsin bana eski sahne kıyafetlerimi göndereceğim” diye yazmasıyla başladı.

‘O ELBİSELERİ TARZINA YAKIN İNSANLAR GİYECEKTİR’

Bu sözler üzerine Arto ise “Hayret hayret. Bir kadın şarkıcımız imana gelmiş ve birilerine yardım edecekmiş. Sonunda iyi birimi olacak dersiniz. Ben inanmam. Yani o elbiseleri herhalde normal sivil vatandaş giyemeyeceğine göre tabii ki tarzına yakın insanlar giyecektir ama dedim ya bu bile güzel” diye yazarak Akalın’ı pavyon şarkıcısına benzetti.

Arto’nun kavgada bile söylenmeyecek bu sözlerinden sonra şarkıcı Demet Akalın’ın nasıl bir cevap vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar