Kişisel Site

cabadak_banner

Avrupa Konutları Ispartakule 3’te Satışlar Başlıyor

20 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 218 Görüntülenme

Avrupa Konutları Ispartakule 3'te Satışlar BaşlıyorArtaş İnşaat, Ispartakule bölgesinde hayata geçireceği Avrupa Konutları Ispartakule 3 projesinde satışlara başlıyor.

Yılın ilk lansmanıyla bugün görücüye çıkacak olan Avrupa Konutları Ispartakule 3’de lansman sonrasında cazip fırsatlarla satışlar başlıyor.

Avrupa Konutları Atakent 3 projesiyle geçtiğimiz yılın ilk lansmanını yapan Artaş İnşaat, Atakent 3 projesi ile 2011 yılını satış şampiyonu olarak tamamladı. 2012 yılına da Ispartakule’deki 3. projesiyle hızlı bir başlangıç yapan Artaş, Avrupa Konutları Ispartakule 3’ü de yılın ilk lansmanıyla bugün basın mensuplarına tanıtıyor.

Geçtiğimiz Temmuz – Ağustos aylarında teslimlerini tamamladığı Avrupa Konutları Ispartakule 1 ve Avrupa Konutları Ispartakule 2 projelerine gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki 3. projesine de start verdi.

Erken teslim süreleri ve %90’ları aşan prim oranlarıyla konut alıcılarının öncelikli tercihleri arasında yer alan Avrupa Konutları projelerinin en yenisi Avrupa Konutları Ispartakule 3 de yarın düzenlenecek lansman sonrasında satışlar başlıyor. Henüz satışlar başlamadan yoğun talep alan Avrupa Konutları Ispartakule 3’te satışa sunulan dairelerin kısa sürede sahiplerini bulacağı belirtiliyor.

644 konutun yer aldığı Avrupa Konutları Ispartakule 3, proje özellikleriyle bölgeye büyük değer katacak. Ispartakule’nin saat kulesine de ev sahipliği yapacak projede çeşitli alışveriş ünitelerinin yer alacağı 12 mağazayla hem site sakinlerinin hem de bölge sakinlerinin ihtiyaçlarına yanıt verilecek. Avrupa Konutları markalı tüm projelerinde belirttiği teslim zamanından aylar önce teslimlerini yapan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Ispartakule 3’ü de bir yıl içinde tamamlayarak teslim etmeyi hedefliyor.

Ispartakule 3 İletişim Bilgileri
Web adresi: http://www.avrupakonutlari.com/
Telefon: 90 212 571 13 55
Faks : 90 212 571 13 54
Mail: info@artasgrubu.com

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar