Kişisel Site

cabadak_banner

Ayşe Türüt: Bu geminin kaptanı sensin dedi

24 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 234 Görüntülenme

Ayşe Türüt: Bu geminin kaptanı sensin dedi

Türkücü İsmail Türüt’e boşanma davası açan 18 yıllık resmi nikahlı eşi Ayşe Türüt, “Bu dava, aldatan eşe karşı bir onur mücadelesi. Boşandığım gün, bir sayfayı kapatıp, bembeyaz bir sayfa açacağım” diye konuştu.

Türüt, şu iddialarda bulundu; “Bizimkisi aşk evliliğiydi, birbirimizi çok sevdik. Çocuklarımız oldu, mutlu bir yuvamız vardı. Eşim yavaş yavaş şöhret basamaklarını tırmanıyordu. Fakat şöhret geldikçe eşiniz çapkınlık turlarına başlıyor. Bir gün cep telefonu mesajlarını ve fotoğraflarını yakaladım. Beni aldattığı ortaya çıkınca da, ‘Param var, her şeyi yaparım, sesini kes, görmezden gel’ dedi.

‘BU GEMİNİN KAPTANI SENSİN’

1997 yılında oğlum daha 5 aylık bebekken N.T. adlı kadınla ilişkisi olduğunu öğrendim. İlişkisine itiraz edince, ‘Bunlar geçici çapkınlıklar, ben sanatçı adamım, olur böyle şeyler’ diyerek beni kandırmaya çalıştı. Diğer kadından kızı dünyaya geldi, ama hep ‘Bu geminin kaptanı sensin’ diyerek bana döneceğini söyledi. Tepki gösterince bana iki kez şiddet uyguladı. Ciddi bir trajedi yaşadım. Susup beklemek yerine mücadele etmeye karar verdim.”

‘NİKAHLI EŞİM DİYE O KADINI TANITTI’

“İsmail Türüt, herkese ‘Nikâhlı eşim’ diyerek o kadını tanıttı. Sanki gayri meşru ilişki yaşadığı kadın bendim. Gururum, onurum ayaklar altına alındı. Her yerde Türüt’ün eşi olduğumu kanıtlamak zorunda kaldım. Ama artık kangren olmuş bir yarayı kesip atmaktan başka çıkar yol göremedim.”

İLKOKUL MEZUNUYDU MASTER YAPIYOR

17 yaşında İsmail Türüt ile evlendiğinde ilkokul mezunu olduğunu, ancak dışarıdan önce ortaokul, sonra da liseyi bitirdiğini aktaran Ayşe Türüt’ün başarı öyküsü de dikkat çekiyor. Geçen yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı’nı bitirdikten sonra şimdi ilahiyat fakültesinde master yapan Türüt, “Kızım ilkokula, ben ortaokula başladım. Edebiyat fakültesini bitirince formasyon aldım, öğretmen olmayı planlıyorum. Ben mücadelemi böyle yaptım, boş boş oturup ağlamak yerine eğitimimi tamamlayarak çocuklarıma örnek oldum” şeklinde konuştu. (Habertürk)

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar