Kişisel Site

cabadak_banner

Ayşegül Ekinci: Mr. Big röportajda alenen flört etti

7 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 245 Görüntülenme

Ayşegül Ekinci programda, “Şu ana kadar 600 dünya ünlüsü ile röportaj yaptım. Bir röportajda Sarah Ferguson’a Türkiye adına özür dilettim” dedi.

Programa telefonla bağlanan İzzet Çapa kendi hazırladığı programda Ayşegül Ekinci’ye sorduğu Stefan Hawking’in kendisine evlenme teklif edip etmediği sorusunu niçin sorduğuna açıklık getirdi. Çapa “Ayşegül’e evlenme teklif edilip edilmediğini merak ediyorum. Açıklasın. Röportajlarında kendisini beğenen var mıydı açıklasın” dedi.

“Mr.BIG RÖPORTAJDA ALENEN FLÖRT ETMEYE BAŞLADI”

Ayşegül Ekinci soru üzerine “İzzet’in programında açıklamadım, ama Sex and City’nin Mr. Big’i röportajda alenen flört etmeye başladı. Gururum okşandı. Kameraların önünde benimle fazla ilgilendi, ama ben anlamazlıktan geldim” dedi.

“KADIN OLARAK KISKANDIĞIM ÜNLÜ OLMADI”

Ayşegül Ekinci “Rihanna ile de röportaj yaptım. Karşılıklı birbirimize iltifatlar yağdırdık. Beni çok beğendi. Şu ana kadar yaptığım röportajlarda beni kötü hissettirecek ne güzel kadın dedirtecek bir isim olmadı. Kadın olarak kıskandığım ünlü olmadı” dedi.

Ayşegül Ekinci programda ilk kez özel hayatıyla ilgili açıklamalarda da bulundu. Ekinci “İsmet Özhan’la iki yıllık bir ilişkimiz vardı nişanlandık ardından evlilikten döndük. Dost olarak birbirimizi kırmadan ayrıldık‘ dedi.

Sacit Aslan “Ayşegül Ekinci’nin yaptığını bizim gazeteciler yapsa Fatih gibi atına atlayıp Ali Ağaoğlu gibi atla ormanlarda dolaşır” dedi.

“ALİŞAN İLE DEMET İŞİN ASLINI ANLATSIN”

Sacit Aslan programda Alişan / Demet Akalın polemiğine de değinerek Alişan ile Demet işin aslını anlatsın. İşin özünü anlatsınlar. Anlatılanlar işin özü değil. Demet’in hazmedemediği bir iş var.”

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar