Kişisel Site

cabadak_banner

Batıda sıcaklık artıyor, doğuda kar var

13 Nisan 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 395 Görüntülenme

Batıda sıcaklık artıyor, doğuda kar varHava sıcaklığı kuzey, iç ve batı kesimlerde 5 ile 7 derece artacak. Doğu kesimlerde kar etkili olacak.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün son verilerine göre, Rize, Artvin, Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Muş, Bitlis, Şırnak, Van, Hakkari, Bilecik, Bolu, Karabük, Kastamonu, Ankara, Çankırı, Çorum, Amasya, Tokat, Yozgat ve Sivas ile yarın (Perşembe) sabah saatlerinden sonra Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinin yağışlı geçmesi bekleniyor. Yağışlar Ardahan, Kars, Ağrı, Bitlis, Şırnak ve Hakkari çevresinde kar, diğer yerlerde yağmur ve sağanak şeklinde görülecek.

Hava sıcaklığı kuzey, iç ve batı kesimlerde Lodosla birlikte 5 ila 7 derece artacak. Rüzgar genellikle güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden orta kuvvette, Marmara, Kuzey ve Kıyı Ege’ de kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esecek. Rüzgarın; Marmara, Kuzey ve Kıyı Ege’ de güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar, çatı uçması vb.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün son verilerine göre bazı illerde hava durumu şöyle olacak:

İSTANBUL: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Rüzgar güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli (40-60 Km/S) olarak esecek.(17)

ANKARA: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı(15)

İZMİR: Az bulutlu, yarın (Perşembe) sabah saatlerinden itibaren çok bulutlu, sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli (40-60 Km/S) olarak esecek.(19)

ANTALYA: Parçalı ve az bulutlu.(20)

SAMSUN: Parçalı bulutlu.(13)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu.(1)

DİYARBAKIR: Parçalı ve az bulutlu.(13)

BÖLGELERDE HAVA DURUMU
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:

MARMARA: Parçalı ve az bulutlu, bugün sabah saatlerinde Sakarya ve Bilecik çevreleri, yarın (Perşembe) sabah saatlerinden sonra Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale çevreleri yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Bölge genelinde rüzgar güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli (40-60 Km/S) olarak esecek.

EGE: Parçalı ve az bulutlu, yarın (Perşembe) sabah saatlerinden itibaren kıyı kesimleri çok bulutlu, İzmir, Aydın ve Muğla çevreleri sağanak yağışlı geçecek. Rüzgar bölgenin kuzey ve kıyı kesimlerinde güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli (40-60 Km/S) olarak esecek.

AKDENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde Ankara, öğle saatlerinde Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat ve Sivas çevreleri yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin iç kesimleri (Bolu, Karabük ve Kastamonu) hafif yağmurlu geçecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Tokat, Amasya ve Çorum çevreleri öğle saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı gececek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Bitlis, Şırnak, Van ve Hakkari çevreleri yağışlı geçecek. Yağışlar; Ardahan, Kars, Ağrı, Şırnak ve hakkari çevrelerinde kar diğer yerlerde yağmur şeklinde olacak.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. (ANKA

Benzer Yazılar

NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....
Sanal âleme esnaf sokağı
Yakın zamanda oldukça önemli bir artışın yaşandığı e-ticaret konusunda birçok markanın ve ayrıca tüm markaları bünyesinde bulunduran sitelerin online alışveriş olanakları çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmesinin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerin alı...

Yorumlar