Kişisel Site

cabadak_banner

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir arada!

12 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 622 Görüntülenme

beren_saatYılmaz Erdoğan’ın “Şairler” filminde rol almaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, yaza doğru ise iki senedir üzerinde çalışılan “Yaseminler Tüter mi Hâlâ?” projesinde oynayacak.

Çekimleri nisan ayında başlayıp dokuz ay boyunca sürecek filmde Tatlıtuğ’a eski rol arkadaşı Beren Saat de eşlik edecek. Tatlıtuğ ve Saat, iki yıl aradan sonra yeniden kamera karşısına geçecek.

Alev Alatlı’nın 1985 yılında yazdığı ve 1950’li yılları anlatan aynı adlı romanından uyarlanan filmde, Saat ile Tatlıtuğ’un yanı sıra Mehmet Akif Alakurt, Selçuk Yöntem ve Halil Ergün rol alacak.

Beren Saat, adı Eleni olan daha sonra ise din değiştirerek Naciye adını alan Kıbrıslı bir kadını, Alakurt, Saat’in ilk kocası Arif ‘i, Tatlıtuğ ise Beren Saat’in ikinci eşi Hisar göçmeni bir Anadolu Rum’unu canlandıracak.

Cansu Dere kabul etmedi
Filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Naciye’nin hayatına sonradan girecek ve asıl hikâye seyirciyi bu bölümden sonra etkileyecek.Film için daha önce Cansu Dere’ye de teklif götürüldüğü ancak Dere’nin kendisine fazla rol verilmediği için projeyi kabul etmediği öğrenildi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar