Kişisel Site

cabadak_banner

Beren Saat’ten Meryem Uzerli Açıklaması

26 Haziran 2013 | Yazar: Cauggit | Henüz yorum yapılmamış | 883 Görüntülenme

Beren Saat Resimleri cabadak.comBeren Saat Son dönemde oynadığı başrollerle çıtayı oldukça yükselten güzel oyuncu Beren Saat marka yüzü olduğu bir firmanın toplantısında konuştu…

Son dönemde birçok markanın peşinde koştuğu güzel oyuncu Beren Saat, Evyap’ın teklifini kabul etti ve Duru’nun marka yüzü oldu. Duru’yla bir yıllık bir anlaşma imzalayan Saat markanın Türkiye’deki ve yurt dışındaki tanıtımını üstlendi. Türkiye’de Duru Parfüm Duş Jeli’nin tanıtımını yapan güzel oyuncu, Ortadoğu başta olmak üzere yurt dışında ise kalıp sabun kullanımını teşvik edecek.

Basın toplantısında gazetecilerle bir araya gelen Beren Saat ise; Duru’yla işbirliğinden banyo alışkanlıklarına, Gezi Parkı eylemlerine bakışından Meryem Uzerli‘nin yaşadığı tükenmişlik sendromuna kadar pek çok konuda açıklama yaptı.

GELEN PROJELERİ İNCE ELEYİP SIK DOKUYORUM

Bir oyuncu olarak birlikte çalıştığım markalar konusunda ince eleyip sık dokuyorum. Çünkü bizi takip eden insanlara bir ürünü öneriyoruz onlara karşı mahcup olmamak gerekiyor.

ORTADOĞU’DAKİ KADINLARIN HAYATINDA DEĞİŞİKLİK YARATMAK İSTİYORUZ

Günde birkaç kez duş alan biri olarak, böyle bir markanın reklam yüzü olmanın bana çok uygun olduğu görüşündeyim. Bu kampanyayla duş alma alışkanlığını artırmak, özellikle Ortadoğulu kadınların hayatında bir değişiklik yaratmak istiyoruz.

ÖFKE NÖBETLERİM OLMAZ

Herkes gibi benim de işin stresiyle baş etme yöntemlerim var ama aslında ben sabırlı biriyim, öfke nöbetleri yaşamam. Kendimle ve seçtiğim hayatla barışığım. Öfkelendiğim ya da strese girdiğim zamanlarda ise durup nefes alıyorum.

GÜZELLİK SADELİK

Güzelliğimi korumak için herkesin yaptığından farklı bir şey yapmıyorum. Beslenmeme dikkat ediyor, egzersiz yapıyorum, kahkaha atıyorum. Ayrıca çok sevdiğim biriyle birlikteyim. Aşkın da insanı güzelleştirdiğini düşünüyorum. Bir de asıl güzelliğin sadelik olduğu görüşündeyim.

Bu dünyada beni en çok mutlu eden şey kendimi keşfetmek oldu.

Şu sıralar Uğur Yücel’in yönettiği ‘Benim Dünyam’ filminin çekimlerine devam ediyorum. Filmde görme özürlü bir kadını oynuyorum.

Beren Saat

Beren Saat Resimleri

beren-saat intikam dizisi
Beren Saat Resimleri 

beren saat_Fatmagul un sucu ne

Beren Saat Resimleri

Beren Saat

Beren Saat ResimleriMeryem Uzerli cabadak.com Meryem Uzerli alexandra soltan

 

Benzer Yazılar

Sanal âleme esnaf sokağı
eBay'in iştiraki GittiGidiyor.com, 'cadde' konseptine yeni bir boyut kazandırdı. Happy Center'la anlaşarak site içinde süpermarket açan şirket aynı stratejiyi mobilya, hırdavat, çocuk gibi alanlarda uygulamak için markalarla görüşüyor Teknoloji ürünlerine getirilen taksit kısıtlaması, cirosunun büyük kısmını bu ...
iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...

Yorumlar