Kişisel Site

cabadak_banner

Beşiktaş’ta başkan seçiliyor…

25 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 534 Görüntülenme

Beşiktaş'ta başkan seçiliyor...

Beşiktaş Kulübü’nde, Yıldırım Demirören’in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olmasıyla boşalan başkanlık koltuğu için Fikret Orman, Bülent Deriş ve Nazmi Koca yarışacak. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı…

Yıldırım Demirören’in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olmasının ardından olağanüstü seçimli genel kurul kararı alan Beşiktaş’ta, 33. başkan bugün belli oluyor.

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda, aidatını yatıran 11 bin 611 üye, 24 sandıkta oy kullanabilecek. Saat 10.32 itibariyle üyeler oylarını kullanmaya başladı.

Oy verme işlemi saat 17.00’de bitecek. Üyeler, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak oylarını şeffaf oy sandıklarına atıyor. Saat 17.00’de oy verme işlemi tamamlandıktan sonra sayım işlemleri başlayacak ve çıkacak sonuca göre Beşiktaş Kulübü’nün 33. başkanı belli olacak.

Saat 12:00 itibariyle 1958 üye katıldı
İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya saat 12.00 itibariyle bin 958 üyenin katıldığı bildirildi.

Oy verme işleminin başladığının açıklanmasıyla birlikte kongre üyeleri adeta sandıklara hücum etti. Sandık önlerinde kuyruklar oluşurken, ilk 30 dakikada yaşanan yoğunluk giderek azaldı. Birçok üyenin oy kullanmasının ardından sandık önleri boşaldı.

Başkan adaylarından oyunu ilk kullanan isim ise Nazmi Koca oldu. Koca, 3 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Fikret Orman’a ilgi
Kongrede başkan adaylarından en çok ilgiyi Fikret Orman görüyor. Oylarını kullanmaya gelen üyelerin büyük bölümü özellikle başkan adayı Orman’a başarılar dilemek için birbiriyle adeta yarıştı. Fikret Orman, kongre üyeleriyle sık sık fotoğraf çektirdi.

Fikret Orman’ın eşi Sedef Orman da oy kullandı. Sedef Orman, oy kullandıktan sonra eşinin yanına gelirken, Fikret Orman, ”Umarım başkasına oy vermemişsindir” diye espri yaptı. Sedef Orman da bu sözlere karşılık ”Belli olmaz” şeklinde esprili bir karşılık verdi.

Bu arada, Fikret Orman’ın babası Abdülkadir Orman da oyunu kullandı. Öte yandan, Beşiktaş Koleji öğrencileri salona gelerek ellerindeki pankartlarla dostluk mesajı verdiler.


Kongrede yarışan başkan adaylarının yönetim kurulu listeleri şöyle:

Fikret Orman
Asil üyeler: Ahmet Nur Çebi, Tamer Kıran, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Umut Güner, Adnan Dalgakıran, Berk Hacıgüzeller, Levent Erdoğan, Nusret Altınbaş, İsmet Berkan, Cem Bilge, Yalçın Kaya Yılmaz.

Yedek üyeler: Erdal Karacan, Berkan Gocay, Seyit Ateş, Metin Albayrak, Mesut Urgancılar, Abdullah Sözer.

Bülent Deriş
Asil üyeler: Hüseyin Yücel, Ahmet Zekai Görgülü, Halim Aydın, Yavuz Gündüz, Mehmet Akif Avşar, Ömer Koçak, Zeynel Tutar, Murat Can, Salih Zeki Ceylan, Namık Mert Ören, Osman Gökhan İskender, Suat Erol Çelik.

Yedek üyeler: Ali Fuat Eyüpoğlu, Nedim Sarsmaz, Ali Ekber Kartal, Fazlı Bolugur, Ömer Mustafaoğlu, Muhittin Yegün.

Nazmi Koca
Asil üyeler: Aydoğan Cevahir, Zafer Murat Çetintaş, Faruk Belenkoğulları, Tunga Fişekçioğlu, Kaya Soysal, Reşit Sözügüzel, Cengiz Mercan, Akın Volkan Arıkan, Burç Karagöz, Erol Karabacak, Ahmet İşbitiren, Taci Sunar.

Yedek üyeler: Koray Lordoğlu, İhsan Yalçın, Ali İnal, Fethi Göçek, Nevzat Sezen, Mehmet Mihmanlı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada toplantı gündemi şöyle:

BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ DERNEĞİ

Gündem:
1. Açılış,
2. Toplantı Başkanlık Divanı Seçimi,
3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı,
4. Başkan ve Yönetim Kurulu’nun Seçimi
5. Kapanış.

Not: Tüzüğümüz hükümleri uyarınca Sicil No’su 21658’e kadar olan (21658 dahil) Üyelerimiz Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a katılabileceklerdir.

1. Seçimli Genel Kurul’da Oy verme işlemi saat 17:00’de sona erecektir.
2. Sayın Üyelerimizin hüviyetlerini ve üye kartlarını yanlarında bulundurmalarını ve girişte yetkililere göstermelerini rica ederiz.
3. Seçimli Genel Kurul Toplantı Salonu’na çocuk ve misafir girişleri kabul edilmeyecektir. Üyelerimizin konuya hassasiyet göstermelerini önemle rica ederiz.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar