Kişisel Site

cabadak_banner

Bursa’da Ajda Pekkan İzdihamı

22 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 302 Görüntülenme

ajda_pekkan_acik hava konserleriBursa’daki bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluşan Türk pop müziğinin süperstarı Ajda Pekkan, çok büyük ilgi gördü.

Bursa ‘daki bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluşan Türk pop müziğinin süperstarı Ajda Pekkan , çok büyük ilgi gördü. Hayranları Ajda Pekkan ‘ı görebilmek için saatlerce bekledi.

İstanbul ve İzmir ‘in ardından Bursa ‘da Anatolium Alışveriş Merkezi’nde Twist mağazasında sevenleriyle buluşan Ajda Pekkan , imza dağıttı, fotoğraf çektirdi. Bursa ‘ya konser için çok sık geldiğini söyleyen Ajda Pekkan , “Bu kez konser yerine kendi tasarımlarımla geldim. Çok mutluyum. Herkes çok beğendi, kıyafetlerimi. Konserlerimde sevdiklerimle bu kadar beraber olamıyordum. Bu defa hep beraberiz ve mutluyuz” dedi.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ ALBÜMÜ ÖNÜMÜZDEKİ YIL ÇIKIYOR

Türk Sanat Müziği albümü hazırlarının sürdüğünü söyleyen Ajda Pekkan , bu ay içerisinde parçaların seçileceğini ve Ocak ayında da seslendirmeye başlayacağını açıkladı. Hazırlanan albümde eski şarkılarına da yer vereceğini belirten sanatcı, önümüzdeki yılın başında albümün hayranlarıyla buluşacağını vurguladı.

‘EUROVİSİON ÇOK SPORTİF BİR YARIŞMA’

İnsanların yaşamlarında cesur kararlar alması gerektiğini de ifade eden Ajda Pekkan , “Cesur kararlar almak lazım. Çünkü cesur kararlar almadığınız zaman kimse size takip etmiyor. Önce kendine inanmak lazım. Sonrasında başarı kendiliğinden geliyor” diye konuştu.

Eurovision’a da değinen Ajda, “Çok sportif bir yarışma. Türkye’yi temsil etmek çok hoş bir duygu. Tabi ki kazanmak da çok keyif verici. İnşallah kim isterse girsin ve başaralı olsun istiyorum” dedi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar