Kişisel Site

cabadak_banner

Büyük Önder Atatürk’ü Anıyoruz

13 Kasım 2011 | Yazar: admin | Yorumlara kapalı | 237 Görüntülenme
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 73. yıl dönümünde KOSGEB Konferans Salonunda yapılan törenle anıldı.
KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan ile Başkan Yardımcısı Hüseyin Tüysüz ve çok sayıda  KOSGEB Personelinin katıldığı törende, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 73. yıl dönümünde anıldı.
Saygı duruşu ve  İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende, Atatürk’ün hayatının anlatıldığı bir de kısa film gösterildi.
Film gösteriminden sonra KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Ülkemizi, Büyük Önder Atatürk’ün gösterdiği çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırma yolunda çalıştıklarını söyleyen KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan, ülkemizin ekonomik anlamda büyük bir ilerleme kaydettiğini, dünya ve Avrupa ülkeleri arasında, ekonomisi en hızlı büyüyen ülke olduğunu sözlerine ekledi.

Kurum ve çalışanları olarak, Büyük Önder Atatürk’ün koyduğu hedeflere ulaşma noktasında ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini ifade eden KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan:  “Bu duygularla Büyük Önder Atatürk’ü, şükran ve rahmetle anıyoruz” dedi.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.