Kişisel Site

cabadak_banner

Cinci Hoca’nın İlaçları Hastanelik Etti

20 Temmuz 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 521 Görüntülenme

Muğla’nın Bodrum ilçesinde SSP hastası kızlarını son çare olarak ‘cinci hoca’ya götürmek zorunda hisseden aile, kızlarının hastanelik olması üzerine isyan etti.

Bodrum’a bağlı Yalıkavak beldesinde oturan İsmet Özçelik’in kızı Fatma Özçelik, yakalandığı SSP hastalığı nedeniyle yatağa düştü. Tıpta tedavisi olmayan hastalık için çeşitli yollara başvuran ailesi, iddiaya göre Bodrum’da ‘cinci hoca’ olduğunu ileri süren bir kişiye gitti. Özçelik ailesine birtakım ilaçlar veren şahıs, bin 300 TL istedi. Özçelik ailesi şahsın dediklerini aynen uygularken, iddiaya göre kız bu tedavinin ardından hastanelik oldu.

Bodrum Emniyet Müdürlüğü’ne ‘cinci hoca’ hakkında suç duyurusunda bulunan baba İsmet Özçelik, “Kızım SSP hastası, tıbben tedavisi şu anda mümkün değil. Biz de mecbur kaldık alternatif yollara başvurmaya, hocadır, cincidir bunun gibi yerlere. Bir hoca ile Bodrum’da tanıştık. Bu şahıs geldi çocuğa baktı, ‘Bunda cin var’ dedi. Ben başta inanmadım. ‘Bundaki cinleri kaldıracağım, bu çocuk 15 güne ayakta gezecek’ dedi. Benden para talep etti, bin 300 aldı benden. Bir takım ilaçlar getirdi cinleri yakmak için.

Biz bu verdiği ilaçları kullandık, çocuk bitkisel hayata girdi. Maalesef adam sahtekarmış. Çocuk tamamen nefes darlığı çekmeye başladı, çektiği dumanlar zehirledi” dedi.

Baba Özçelik, son umut kapılarının ‘cinci hoca’ olduğunu belirterek, “Tıpta tedavisi olmayan bir şeyden tamamen umudumuzu kesmiştik, yani biz nereye götürdüysek bunun tedavisi yok dediler. İster istemez insan çocuğunu yaşatmak için farklı şeyler düşünüyor. Acaba olur mu diyorsun, yani bir umut kapısı, acaba olur mu” diye konuştu.

İsmet Özçelik, kendisini ‘cinci hoca’ olarak tanıtan şahsın bunun üzerine Bodrum’dan Muğla’ya bağlı Milas ilçesine gittiğini, daha sonra da Antalya’ya gideceğini ileri sürdü.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....

Yorumlar