Kişisel Site

cabadak_banner

Cüney Arkın: Burak’ın DNA’sıyla oynanmış gibi

31 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 173 Görüntülenme

Cüney Arkın: Burak'ın DNA'sıyla oynanmış gibi

Yılların oyuncusu, sanat hayatında 49 yılı dolduran aktör Cüneyt Arkın, Hayatın İçinden programında Osmanlı tarihini işleyen dizilerle ve yeni jönlerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ceren Akdağ Şahin’in sorularını yanıtlayan Arkın, yeni Malkoçoğlu Burak Özçivit’e yüklenmeye devam ederken Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin genç yıldızı Aras Bulut’u yere göğe sığdıramadı.

ARAS BULUT İYNEMLİ

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde yer alan muhteşem bir oyuncu. Müthiş. İfadeleri, duyguları, bakışlarıyla yönlendiriyor ve geçişleri harika. Bir anda 5 ifade görebiliyorsun. Çok genç ama demek ki bu yıllara gelinceye kadar bir şeyler yaşamış da onu bu hale getirmiş. O azabı çekmiş belli. Bu işte, oyunculukta “varmak” dediğimiz yerde.

BURAK ÖZÇİVİT

Yakışıklı oyuncu için “DNA’sı ile oynanmış ürün gibi. Çok güzel fiziği var fakat durgun, sıcaklık yok. Ayrıca vücudu kaskatı, kullanamıyor” diye konuşan Arkın, eğitim alsa da Özçivit’in sadece teknik öğrenebileceğini belirtti.

KIVANÇ TATLITUĞ

Televizyondaki programları takip ettiğini belirten Arkın, Kıvanç Tatlıtuğ’un rolü gereği vücudunu geliştirmesini takdir ettiğini belirterek “Gözlerinden öpüyorum onun. Mesleği için fedakârlık yapmış” dedi.

CEMAL HÜNAL

Osmanlı dizisi “Osmanlı Kıyam”da at üstünde yeteneklerini sergileyen Cemal Hünal’ı değerlendiren Arkın, “Harika bir oyuncu. At üstünde, dörtnala giderken, ok atışını gördüm harika. Oyuncu cesaretli olacak. Onda var. Ayrıca oyuncu gündemle, felsefeyle, psikolojiyle ilgilenecek. Hepsi var Cemal’de” dedi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar