Kişisel Site

cabadak_banner

Deluxia Ataşehir’de Fiyatlar 193 Bin TL’den Başlıyor

25 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 241 Görüntülenme

Teknik Yapı’nın İstanbul Anadolu Yakası’ndaki projesi Deluxia Ataşehir’de daire fiyatları 193 bin liradan başlıyor.

İstanbul Finans Merkezi’nin son arsasında yükselen ve yatırım amaçlı projelerden biri olarak ön plana çıkan Deluxia’da çok az sayıda kalan 2+1 tipi dairelerin avantajlı fiyatlarla satışı devam ediyor.

Yatırımcılarına her dönem kazandırma ilkesi ile yola çıktıklarını aktaran Teknik Yapı Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, şerefiyesi yüksek olan 2+1 tipi dairelerin hem yaşam amaçlı hem de homeoficce olarak kullanılmaya uygun olduğunu kaydetti. Finans merkezinin kurulmasına yönelik çalışmaların hız kazanmasıyla birlikte Deluxia’da tekrar hareketlenme yaşandığına işaret eden Durbakayım, bu kapsamda prim açısından henüz bakir olan 2+1 dairelerin ilgi gördüğünü vurguladı.

İyi bir yatırım aracı

“Deluxia’da yer alan dairelerin normal dairelere göre daha çabuk kiralanabilmeleri, bulunduğu lokasyona göre yüksek prim potansiyeli taşımaları nedeniyle iyi bir yatırım aracı olduğunu söylemek mümkün” diyen Umut Durbakayım, rezidans dairelerin içinde standart olarak yer alan ankastre ürünler, klimalar, ile çok kolay ve yüksek rakamlarla kiralanabildiğini ifade etti. Durbakayım, Deluxia Ataşehir’deki dairelerin sadece oturmak ve yaşamak için değil, homeoffice amaçlı olarak da tercih edilmesine uygun teknik altyapıya da sahip olduğunu ve kira geliri sağlaması açısından avantaj sağladığını sözlerine ekledi.

Deluxia’nın özel yaşantılarına ödün vermeyen hizmetleri de sunduğuna değinen Durbakayım, “Deluxia’da verilen hizmetler, iş dönüşlerinde kendilerine vakit ayırma fırsatı sunduğu için tek yaşayan gençler ve çocuksuz çiftlerin de ilgisini çekiyor. Diğer taraftan özellikle İstanbul dışındaki varlıklı aileler, okumak için İstanbul’a gönderdikleri çocuklarının rahat bir yaşam alması için daire almayı tercih ediyorlar. Bu kesimin daire tercihlerin de ise iki unsur önemli rol oynuyor; güvenlik ve hizmet. Sadece eğitime odaklanmasını istedikleri çocuklarının çamaşır, yemek, temizlik, ütü gibi işlerini yapacak hizmetin verildiği rezidanslar son zamanlarda bu gibi ailelerin tercihi olmaya başladı” bilgisini verdi.

Deluxia Palace ve Deluxia Suites projelerinde yüzde 7, yüzde 25 ve yüzde 55 peşinatla daire sahibi olmak mümkün. Yüzde 7 ve yüzde 25 peşinatlı satışlarda 6’şar ay vadeden oluşan ve toplam 12 aya uzanan iki ara ödeme seçeneği sunuluyor. Kredili satışlardaki faiz oranı ise vadeye göre yüzde 1.12 ile yüzde 1.22 arasında değişiyor.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar