Kişisel Site

cabadak_banner

Demet Akalın’dan Emina Sandal’a: Kendi ülkene git

1 Aralık 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 569 Görüntülenme

Bir dergide kendini öven Emina Sandal’a Demet Akalın’dan tepki geldi: “Git kızım evine çoluk çocuk bak olmaz öyle… Git kendi ülkende manşet ol o zaman derler adama” 

Twitter sayfasında bir numaranın kendisi olduğunu söyleyen Akalın, “Her saniye başarımı yazacağım buraya kimse kusura bakmasın. En çok indirilen en çok dinlenen şarkılarım birbiriyle yarışıyor. Git kızım evine çoluk çocuk bak olmaz öyle… Git kendi ülkende manşet ol o zaman derler adama” diyerek isim vermeden Emina Sandal’a göndermelerde bulundu.

“KOCASI BENİM ŞARKILARIMIN TİRAJIYLA İDDİAYA GİRERMİŞ”

Hızını alamayan Akalın, bu defa Emina Sandal’ın eşi Mustafa Sandal’a, “Bir de bunun kocası benim şarkılarımın tirajıyla iddiaya girermiş öyle diyorlar. Bin tane satsın bin tane de ben alacağım” diyerek ti ye aldı. Akalın’ın hayranları da Emina Sandal’ı eleştirdi.

“VAY KEZBAN VAY”

Emina Sandal’ın, single kapağında kendisini Jennifer Lopez’e benzetmesine Akalın’ın bir hayranı, “Vay Kezban vay diyeceğimde ama bu tam çakma Jennifer Lopez olmuş. Kimse yok mu bu garibanın singlenı satın alan” diyerek eleştirdi.

Akalın ise hayranına cevap vererek, “Ya hadi git kim alacak Allah aşkına daha neler” diyerek karşılık verdi. Akalın, daha sonra hayranlarına attığı tweetleri sildi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar