Kişisel Site

cabadak_banner

E-okul Veli Bilgilendirme, Yarı Yıl Karne Notları Öğren

17 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 940 Görüntülenme

e-okule-Okul Veli Bilgilendirme 1.Dönem Karne Natları Öğrenme Sorgulama 2012, e okul Veli Bilgilendirme Sistemi 1. Dönem Karne Notları, e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Giriş Yolları, e okul 1. yarıyıl karne notu öğrenmek için doğru yerdesiniz. Cuma günü İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencileri ve öğretmenler bildiğiniz gibi yarı yıl tatiline girecekler. Öğrenciler ve veliler karne notlarını öncelikle okul veli bilgilendirme sistemine girerek öğrenebileceklerdir

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) e okul karne notları özel (çocuklarınızın durumunu öğrenin) e-okul tıkla öğren

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-Okul Karne Sonuçları ekranında öğrenciler sınav sonuçlarını, karne notlarını, eokul devam durumlarını e-okul sisteminden sorgulayalabilirler. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)  E-Okul Karne Sonuçları için linki takip edebilir ya da aşağıdaki ekrandan E Karne uygulamasını kullanabilirsiniz. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) e okul sisteminden karne notlarınıza artık internetin olduğu her ortamdan ulaşabilirsiniz. (E-okul veli bilgilendirme sistemi) Bu bilgilere ulaşmak için neler gerekli peki: İlk önce Milli Eğitim Bakanlığı’nın sağladığı. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

E-OKUL GİRİŞ PANELİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN
(E-okul veli bilgilendirme sistemi) e okul ilköğretim veli bilgilendirme sitesine giriyoruz. Daha sonra Resimdeki işaretli alanları doğru bir şekilde doldurunuz. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

e okul Karne Notu Öğrenme Anlatımı:

1 Numaralı bölgeye Güvenlik Kodunu yazın. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

2 Numaralı bölgeye öğrencinin TC. Kimlik numarasını giriniz. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

3 Numaralı bölgeye de öğrencinin Okul Numarasını giriniz. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul Veli Bilgilendirme sistemi ile öğrenciler not bilgilerine internet üzerinden ulaşıyor. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)  E-okul Veli bilgilendirme sistemi ile veliler çocuklarının notunu E-okul’dan öğreniyor. E okul veli bilgilendirme sistemine E-okul MEB sitesinden ulaşılabiliyor. (E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul Veli bilgilendirme sisteminin 2012 yarıyıl tatili öncesinde kitlenmesi bekleniyor . (E-okul veli bilgilendirme sistemi)  E-okul karne notlarına 20 Ocak’tan itibaren ulaşılabilecek. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) Karne notlarınızı internet üzerinden öğrenmek artık çok daha kolay ve açık. Karne notunuzu öğrenmek için yapabileceğiniz 2 tür seçenek mevcut. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)  İlköğretim öğrencileri e okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden öğrenebilirler. (E-okul veli bilgilendirme sistemi) 2. Seçenek ise karnem.net adlı siteden karne notunuzu öğrenebilirsiniz. Şimdi bu 2 seçeneğide açıklayacağım. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul Veli bilgilendirme sistemi eğitimi üst seviyelere taşıdı. (E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde notlar hemen öğreniliyor. E-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde devamsızlıklar anlık olarak öğreniliyor. (E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencilerin durumları hemen öğreniliyor. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)  E-okul

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır.

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) EOkul Ders Programı : Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı, (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

Devamsızlık Bilgileri : Dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar, (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

E Okul Not Bilgileri : Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar, (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

Öğrenci T.C. Kimlik No : İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)  T.C. Kimlik Numarası bulunamayan öğrenciler için e-Okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) Öğrenci Okul No : Okula kayıt sırasında verilen numaradır.Her öğrencinin mutlaka bir okul numarası bulunmaktadır.Sisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesi gerekir. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-Okul Giriş : e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne öğrenci, veli, yönetici ve öğretmenlerin nasıl eokul giriş yapacağınızı öğrenmek için E-Okul Giriş sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-Kayıt : Evraksız, bağışsız E Kayıt işlemleri, sınavsız öğrenci ortaöğretim kurumları ekayıt işlemleri için E-Kayıt linkini takip edebilirsiniz. (E-okul veli bilgilendirme sistemi)

(E-okul veli bilgilendirme sistemi) E-Okul VBS : E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi veliler, öğrenciler, idareciler ve öğretmenlerin öğrenci bilgilerini web e okul ortamında takip edebilmesi ve yönetibilmesi için geliştirilmiş bir eokul platformudur. (E-okul veli bilgilendirme sistemi) E Okul VBS hakkında daha fazla bilgi için E-Okul VBS(E-okul veli bilgilendirme sistemi)

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
babil asma bahçesleri
İnsanoğlu asırlar boyunca, gelecekte kendinden söz ettirecek, gelecekteki insanların hayran kalacağı ve hatta tarih kitaplarında yerini alabilecek eserler vermeye çalışmıştır. Bu nedenle de en iyisini, en güzelini yapabilme arzusu insanoğlunun her zaman içinde taşıdığı bir istektir. Uzun yıllardır başta t...
En Çok Satan Yazarlar, 2013 En Çok Kazanan Yazarlar
En çok kazanan yazarlar, Türkiye'de çok kazanan yazarlar kimler. FORBES Türkiye'nin açıkladığı listeye göre, bu yılın en çok kazanan yazarları belli oldu. Listenin ilk sekizinde yer alan isimler 1 milyon liralık telif gelirini aşmayı başardı. Çok satan yazarlar ne kadar kazanıyor? FORBES Türkiye'nin açıkladığ...

Yorumlar