Kişisel Site

cabadak_banner

Ebru Destan başkan yardımcısı oldu, Van ‘a gitti

29 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 880 Görüntülenme

Mete Okay İnan’la evlenen Ebru Destan, İnan ailesinin şirketlerinden birinde başkan yardımcısı oldu.
En son Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasıyla büyük beğeni toplayan Ebru Destan, yarışmanın ardından İstanbul ‘a dönerek sevgilisi Mete Okay İnan ile evlenmişti.

Mutlu bir evliliği olan Ebru Destan eşinin ailesine de kendisini sevdirmeyi başardı. Modellikten sonra iş kadını olan Ebru Destan, artık eşinin amcası Serdar İnan’ın yönetim kurulu başkanı olduğu Mimar Sinan Vakfı’nda başkan yardımcısı olarak görev alıyor.

Mimar Sinan Vakfı’nın Van’da yaptığı çadır ve aşevi gibi bağışlarında aktif olarak görev alan Ebru Destan ‘ın büyük bir özveriyle çalışması herkes tarafından taktir edildi. Van ‘da bizzat bulunarak yardım faaliyetlerini takip eden Ebru Destan Twitter ‘dan yaptığı duyurularla da birçok kişiden sağduyulu olmalarını istedi.

İşte Ebru Destan ‘ın Twittleri;

Yardım yollayan büyük firmalara sesleniyorum! Lütfen yardımların başında birisi olsun! Yağmalanıyor,insanlara ulaşamıyor!Başında durmalı!

Çadırlarda yaşayan kardeşlerimiz çok zor durumda, heryer çamur, çocuklar perişan! Bir teyze bana kızım bizi burda unutmayın dedi ağlamktan bittim.

Çadırdaki dostlarlayım! Acil bebek bezi, kadın bağı gerekli artık gıda istemiyorlar fazlasıyla var!Prefabrik ev gerekli cadırlar çöküyor.

Güneydeki oteller bomboş!Buradaki calışmalar devam ederken oralarda misafir etseler!!!Tek sorun barınak!!!Yiyecek her sokakta fazlasıyla var.

En acil ihtiyaclari barınma! Prefabrikler olana kadar çadırda kaldıkları için acil uyku tulumu lazım! Çadırlara baktım içleri buz gibi ıslak.

Sırada ‘kurban bayramı’ var…Kurban bağışını VAN’a yönlendirelim.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar