Kişisel Site

cabadak_banner

Ece Erken’e hapis şoku!

29 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 1.903 Görüntülenme

ece erken resimleriİstanbul 5. Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya şikayetçiv Elif Güvendik e taraf avukatları katılırken Demet Akalın ve Ece Erken duruşmaya gelmedi.

Duruşmada ifade veren Elif Güvendik, olay günü rahatsız olan Mehmet Ali Erbil’i kaldığı hastanede Demet Akalın’la birlikte ziyarete gittiklerini belirterek, “Ece Erken’in Mehmet Ali Erbil’e suça konu olan mesajı çekmiş.

Bize de Mehmet Ali Erbil söz konusu mesajı gösterdi. Ayrıca bu mesajı orada bulunan başka kimseler de gördü. Sonra basında yayınlandı ve tüm kamuoyu öğrendi. Şikayetçiyim” dedi.

Sanık Ece Erken’in avukatı Tülay Ketenci ise şikayetçi Elif Güvendik’in beyanlarını kabul etmediklerini belirterek, sanık Ece Erken’i bir sonraki celsede hazır edeceğini söyledi.

Hakim Cüneyt Akdeniz, şikayetçi Demet Akalın ile sanık Ece Erken’in bir sonraki duruşma günü hazır edilmeleri için süre vererek duruşmayı erteledi.

ERKEN’İN 2.5 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Demet Akalın ve Elif Güvendik’in şikayeti üzerine Ece Erken hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianamede, Ece Erken’in 27 Aralık 2010’da Mehmet Ali Erbil’in cep telefonuna her iki şikayetçiyle ilgili olarak “…Ben gerçekleri yazıyorum. Twitter’a bu paralı kadınları Demet ile Elif’i üzerime salıyorsunuz” şeklinde hakaret içerikli mesaj yolladığı belirtiliyor.

Şikayetçilerin uzlaşmayı kabul etmedikleri, Erken’in de suçlamayı reddettiği ifade edilen iddianamede, Ece Erken’in hakaret suçunu iki kişiye karşı işlediği gerekçesiyle toplam 1 yıldan 2.5 yıla kadar hapis istemiyle cezalandırılması isteniyor.

“SÖYLEDİKLERİNİN HESABINI VERECEK”

Elif Güvendik, sosyal paylaşım sitesi üzerinden de şu mesajları yayınladı; “Ece gelmedi ama bir dahaki celseye zorunlu gelecek. Adalet’ten kaçılmaz. Ece Erken’in bana ettiği hakaret davasından şimdi çıktım. Herkes adalet karşısında yaptıklarının ve söylediklerinin hesabını verecek.”

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar