Kişisel Site

cabadak_banner

En İyi WordPress Eklentileri

13 Nisan 2017 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 2.554 Görüntülenme

WordPress için en iyi eklentileri mi arıyorsunuz? Bu yazıyı yazarken WordPress.org sitesinde yer alan 45.000 eklentiden yaklaşık 1000 tanesini kullanmış bir internet uzmanı gözüyle yazdığımızdan emin olabilirsiniz. Bu kadar çok eklenti arasında hangileri ne işe yarar, hangileri daha başarılıdır bunları denemek çok fazla zaman alıyor. Güzel ve başarılı bir WordPress temelli site oluşturmak için bilgilerimizi sunuyoruz.

“Eklentiler sürekli olarak güncellenecektir. -Listever.com”

İşte listever.com olarak sizlere listelediğimiz 2017’nin En İyi WordPress Eklentileri:

Page Builder by SiteOrigin Eklentisi

Piyasadaki en iyi ve ücretsiz sayfa oluşturucu eklentisidir. Anasayfanızı kafanıza göre tasarlayabilir, yeni şekiller verebilirsiniz. Siteniz, kafanızdaki gibi bir mizanpaja sahip olur. Anasayfanıza önem veriyorsanız. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ancak hosting şirketiniz sıkıntılıysa sitenizin açılış hızını yavaşlatabilir.

Disqus Comment System Eklentisi

WordPress’in varsayılan yorumlama sistemi için bir yedek görevini de gören Disqus; genel olarak daha kullanıcı dostu ve daha iyi görünümlüdür.

Max Mega Menu Eklentisi

WordPress’de “mega menüler” olarak adlandırılan menüleri oluşturmak için mükemmel eklentidir. Temel olarak, mega menü, özel bir düzen içeren ve birden fazla farklı öğe (yalnızca bağlantılar değil) içeren geniş bir menüdür. 500’den fazla içerik olan sitelerde, ziyaretçilerinize daha güzel bir içerik sunabilirsiniz.

W3 Total Cache Eklentisi

Site hızlandıran WordPress eklentisi.  WordPress sitenizi daha hızlı yüklemenin en mükemmel yöntemidir. En iyi cache eklentilerinden birisidir.

WP Smush Eklentisi

Site hızlandıran WordPress eklentisi.  Bu eklenti, görüntülerinizi optimize eder. Kalitesi üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan daha az disk alanı tüketmesini sağlar. Başka bir deyişle, daha hızlı bir site ve daha fazla optimize görüntü alırsınız… Ücretsizdir.

P3 (Plugin Performance Profiler) Eklentisi

Site hızlandıran WordPress eklentisi. Etkinleştirin, tarama yapın ve yavaş olan her eklentiyi kaldırın (veya daha hızlı alternatifler bulun).

WP-Sweep Eklentisi

WordPress veritabanınızı temizlemek için bu eklentiyi kullanın.


EN İYİ WP SEO EKLENTİLERİ 2017

Yoast SEO Eklentisi

Yoast SEO tüm zamanların en popüler 3 WordPress eklentisi içerisindedir. Sitenizin Google ve Yandex gibi arama motorları için optimize edildiğinden emin olmak istiyorsanız, bu WordPress eklentisine sahip olmanız gerekir. Kolay kurulum, en üst düzey işlevler.


WORDPRESS İÇİN EN İYİ SOSYAL MEDYA EKLENTİLERİ

Revive Old Post Eklentisi

Bu WordPress eklentisi, arşivlerinizden rastgele bir yazı gönderir ve Twitter, Facebook ve LinkedIn’de paylaşır. İstediğiniz süreçlerde tekrarlanır. Otomatik çalışır. Interweb’lerinizde içeriğinizi ayakta tutmak için harikadır.


WORDPRESS İÇİN EN İYİ İSTATİSTİK EKLENTİLERİ

WP Slimstat Eklentisi

Harika analitik-istatistik eklentisidir. Bu eklenti, WordPress sitenizin her şeyini tutar ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm analiz özelliklerini sunar.

Devamı: listever.com/en-iyi-wordpress-eklentileri

Benzer Yazılar

SSL Sertifikası Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kurulur?
SSL Sertifikası Nedir?, Nasıl Kurulur?, Ne İşe Yarar? SSL sertifikası (Secure Sockets Layer) nedir? İnternet sitesi ile kullanıcı arasındaki veri akışını şifrelemeye yarar. Bir web sitesine girdiğiniz zaman adres çubuğunda HTTPS yazıyorsa siz siteye girmeye çalıştığınız andan itibaren şu işlemler ...
wordpress
WordPress en iyi şekilde yönetilebilir, erişilebilir ve kolay bir biçimde kullanılabilir CMS çözümlerinin merkezinde yer almaktadır. Bir işletme sitesi, bir blog, bir dergi veya bir e-ticaret sitesinin altyapısını oluşturabilir. Binlerce teması, geniş desteği ve kullanışlı eklentileri sayesinde WordPress oldukça güç...
post-wiev-eklentisi
WP Postviews Eklentisi  hangi yazımızın kaç kişi tarafından okunduğunu gösteren çok güzel ve kullanışlı bir wordpress eklenisidir. Bu yazımızda WP Postviews Eklentisinin nasıl kurulacağını ve nasıl ayarlarının yapılacağını yeni başlayan arkadaşlarımıza anlatacağız. Tahmin ediyorum ki  WP Postviews Eklent...

Yorumlar