Kişisel Site

cabadak_banner

Fatih Terim: Avrupa’da söyleyecek çok sözümüz var

6 Aralık 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 292 Görüntülenme

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi’nde deplasmanda Braga’yı yenerek bir üst tura yükselmelerine ilişkin, ”Galatasaray’ın Avrupa’da daha çok söyleyecek sözü var” dedi.

İKİ FARKLI DEVRE OYNADIK

Terim, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, ”İki farklı devre oynadık. İlk yarı kötü, ikinci yarı özellikle hırs ve istek olarak mükemmeldik. Daha çok yolumuz var, çalışmamız gerekiyor. Oyuncularımın anlayışa ve sabıra ihtiyacı var. Başkanımızın başarı kriterini gerçekleştirdiğimiz için de çok mutluyuz. Manchester United, Cluj’a yeniliyor. Ben Manchester’dan bunu beklemiyordum. Bunu futbolcularımla paylaştım. Bazen 3 değişiklik hakkı yetmez. Keşke teknik adamlara bazı günlerde tolerans gösterilse. Helal olsun. Galatasaray Yılmaz. (Burak Yılmaz ve Aydın Yılmaz’a gönderme) Cluj’dan haber gelmeyince kendi işimizi kendimiz gördük. Bazı maçlar takımı takım yapar. Bazı maçlar camiaları ve ülkeleri birleştirir. Artık Galatasaray’ın Avrupa’da daha çok söyleyecek sözü var. Bundan sonraki süreç için değil, gelecek için bunu söylüyorum” diye konuştu.

TERİM TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ

Terim ayrıca ”Stada gelen taraftarlarımıza, ülkemizde uykusuz maçı izleyen, sevgi ve desteklerini hissettiğimiz tüm yurttaşlarımıza, Galatasaraylılara teşekkür ediyorum” dedi.

HEDEFİMİZ AVRUPA’DA HEP OLMAK

”Aydın’ın gol atmasına çok sevindim ve Ambrabat’ı kazanmak adına mutluyum” diyen Terim, Galatasaray’ın bundan sonraki hedefleriyle ilgili, ”Gerçekçi olmak gerekir. Buradan çıkmak öncelikli hedefti ama bu, bundan sonra teslim olacağız demek değil. Hedefimiz, önceliğimiz Avrupa’da hep olmak” ifadesini kullandı.

GALATASARAY BRAGA’DA DİNLENECEK

Bu arada, dinlenmek için bugün de Braga’da kalacak Galatasaray, 7 Aralık Cuma günü Porto’dan direkt Sivas’a hareket edecek. Terim, buna ilişkin, ”Dinlenmeden İstanbul’a gitmektense dinlenerek, cuma sabahı burada idman yaparak, akşam Sivas’a gitmeyi düşündük. Kar, kış, kıyamet artık bunların hepsi Allah’ın takdiri. Yapacak bir şey yok” dedi.

PEREİRA SKORDAN HOŞNUT DEĞİL

Braga Teknik Direktörü Jose Pereira ise ”Maç boyunca biz daha fazla pozisyona giren taraftık. Skor adil değil” diye konuştu.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar