Kişisel Site

cabadak_banner

Fatmagül’e Ne Oldu?

3 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 866 Görüntülenme

fatmagülün-suçu-ne-dizi-resimleriBaşrollerini Beren Saat ve Engin Akyürek’in paylaştığı Fatmagül’ün Suçu Ne’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin merakla beklenen bölümünde, Fatmagül ve Kerim İstanbul’dan uzakta, yağmurun da zorladığı koşullarda, baş başa kalırlar..

Aynı gece Münir’in tuzağına düşen Mustafa, bu çamurdan kurtuluşunun olmadığının farkına varacak ve Yaşaranlar’a boyun eğmekten başka çaresinin olmadığını anlayacak. Asu da onun bu kararına uymak zorundadır. Aksi halde hem bebeği, hem de kendisi tehlikeyle burun buruna kalacaktır.

Öte yandan Kadir, Fatmagül’ün lehine olabilecek tüm kapıları zorlarken, Mustafa Yaşaranlar için çalışmaya başlayacak. Reşat’la Münir’in planlarının uzağında kalan Erdoğan ise, Nil’le birlikte hayatında yeni bir sayfa açmaya kararlıdır. Ancak bu hayalinin önüne geçmişinin dikilmesi uzun sürmeyecek.

Avustralya’dan ağabeyi Kerim’i görmek için gelen Deniz’in heyecanı, Fahrettin’in temkinli adımlarına takılacak. Bir an önce Kerim’le tanışmak isteyen Deniz, bunun yolunu kendi yöntemleriyle bulacak.

Kerim ve Fatmagül arasındaki kara bulutlar, birbirlerine doğru attıkları adımlarla dağılmaya başlarken. Kerim’in ilişkilerine dair en önemli soru işareti, Fatmagül’ün büyük itirafıyla yok olacak.
Peki Fatmagül’ e ne oldu?

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar