Kişisel Site

cabadak_banner

Fenerbahçe İsim Değiştirebilir Mi?

31 Temmuz 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 318 Görüntülenme

fenerbahceFenerbahçe’nin Şike Soruşturması sonucunda TFF’nin verebileceği bir küme düşürme cezasına tedbir olarak İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile birleşme düşüncesi ne anlama geliyor?  Şike Soruşturması sonucunda verilecek cezadan dolaylı olarak kaçmak mı? Böyle bir konuda Fedarasyon ne yapacak? İşte Şike Soruşturması’nın yeni boyutu.

Şike Soruşturması sonucunda TFF’den gelecek karar merakla beklenirken Fenerbahçe akıllarda soru işaretleri yaratacak bir konu gündeme getirdi. Fenerbahçe Şike Soruşturması kapsamında küme düşürülürse, İBB takımıyla birleşecek veya küme düşme durumunda serbest kalacak futbolcularını İBB’ye kiralıyacak. Önümüzdeki sezon Tekrar Spor Toto Süper Lig’e döndüğünde futbolcularını kaybetmemiş olacak.

Peki Fenerbahçe’nin bu düşüncesi gerçekleştirilebilir mi? Federasyon bu konuda olumsuz bir karar alabilir mi? Ankaraspor – Ankaragücü birleşmesiyle benzerlik kurulabilir mi? Bu karar federasyonun Şike Soruşturması sonucundaki kararını delmek mi olacak?

Şike Soruşturması sonrası Fenerbahçe kendisini olumsuz karar hazırlamış durumda. Şike Soruşturması sonrası olası küme düşme cezasının ekonomik zararını bu şekilde atlatmayı düşünüyor. Spor Toto Süper Lig’deki diğer takımların konuya ne gibi tepki verecekleri ise merakla bekleniyor.

Fenerbahçe taraftarı geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’ye ayrıcalık tanınmasını istemediklerini suçun ispatlanması durumunda TFF’nin en ağır cezayı vermesini istediklerini duyurmuştu.

Futbol kamuoyu şimdi gözünü TFF’nin alacağı karar çevirdi, Önümüzdeki süreç Türk futbolu adına çok sıcak günlere gebe gibi görünüyor.

Son olarak Şike Soruşturması’nın 3. dalgasında göz altın alınan İBB’li futbolcu Can Arat serbest bırakıldı.

Şike Soruşturması kapsamında aralarında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ında bulunduğu çok sayıda kişi tutuklanmıştı. TFF ise küme düşürülecek takımlar olduğunu duyurmuştu.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar