Kişisel Site

cabadak_banner

“Galatasaray Cluj Maçında Şike Yaptı”

9 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 501 Görüntülenme

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde Cluj’u deplasmanda 3-1 yendiği maçta şike yapıldığını iddia eden gazeteci, şike olayına Cluj oyuncusu Cadu’nun da dahil olduğunu iddia etti.

Cluj kulübüne yakın bir kaynaktan gelen bilgilere göre; bir Türk iş adamından Cluj futbolcusu Cadu’nun evine 320 bin euro gönderilmiş.

Öte yandan Cluj kulübü başkanı Muresan futbolcusu Cadu’ya güvendiğini ve iddiaların sahibinin akıl sağlığının yerinde olmadığını düşündüğünü söyledi. Başkan ayrıca Cadu’nun iddiaları ortaya atan kişi ile görüşmek istediğini de sözlerine ekledi.

İşte Cluj takımı futbolcusu Cadu ile karşılaşmayı ayarladığı iddia edilen kişilerin telefon görüşmesi;

Michael: 320 bin euro’yu Salem’den aldım ve Cadu’ya gittim.

Muhabir: Bir Türk’ü kollamak için mi?

Michael: Evet Salem, Cluj’da çok tanınan ve etkili biri. Mr. Paszkany ile iş yapıyorlar.

Muhabir: Ve para nereye gitti?

Michael: Cadu’ya gitti. Parayı alan kişi yüklü miktarda parayı görünce tek başına taşımaktan korktu. Bir arabadan şoför indi. “Ne yapayım?” diye sordu. Ben de parayı kontrol etmesini, askerler tarafından herhangi bir tuzak olup olmadığına bakmasını söyledim. Cluj’da yerleşim bölgelerinden birinde bir Türk bir arabayla geldi. Parayı aldı ve direk olarak Cadu’ya gitti.

Muhabir: Yani Cadu evdeydi ve para oraya gitti.

Michael: Evet 3-4 apartmanlık bir site var. Cluj Paszkany şirketi için kullanılan evler. Oyuncular burada kalırlar çok korkmuştum. Bunlar Portekiz mafyası gibiler. Onların amacı performans falan görmek değil.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar