Kişisel Site

cabadak_banner

Gaziantepspor’da futbolcular kazan kaldırdı

3 Aralık 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 234 Görüntülenme

Gaziantepsporlu futbolcular 8 aydır hiçbir ödeme yapılmadığı gerekçesiyle antrenmana çıkmama kararı aldı.

Celal Doğan Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yapılması planlanan antrenman futbolcuların aldığı karar üzerine iptal edildiği belirtildi. Teknik Direktör Hikmet Karaman’la görüşerek kararlarını paylaşan futbolcular antrenmana çıkmadı.

Gaziantepspor Kaptanı Serdar Kurtuluş, futbolcular adına gazetecilere yaptığı açıklamada, aldıkları karar üzerine idmana çıkmayacaklarını söyledi. Uzun süredir alacaklarını tahsil edemedikleri için antrenmana çıkmadıklarını belirten Kurtuluş, şöyle konuştu:

“Bunu ilk defa basın karşısında söylüyoruz. Bu takım çok iyi niyetle mücadele etti. Teknik ekibimiz ve tüm futbolcular, Başkanımızın yaşadığı süreçte paralarımızı almadığımız halde ‘aldık’ dedik. Hiçbir şeyi yansıtmadık. İyi niyetli davrandık. Ama bazı şeyler baya ilerlerdi. Biz de böyle bir tepki koymak zorunda kaldık. Bu tepkimiz gerekli şeyler yapılmazsa sürecektir.”

Kurtuluş, aldıkları kararı Hikmet Karaman’a da ilettiklerini, Karaman’ın da “haklı olduklarını” söylediğini ifade etti. Hocalarının da kendilerine destek verdiğini dile getiren Kurtuluş, sıkıntının en kısa sürede çözülmesini beklediklerini, aksi halde tepkilerinin devam edeceğini vurguladı.

Kurtuluş, şunları kaydetti:

“Burada çok şey yaşandı ama kimse bir şey yansıtmadı. Bu sadece benim değil bütün takımın kararı. Yönetim de idare etmemizi söylüyor. Burada herkes aile bakıyor. Uzun zamandır para almazsan nasıl idare edeceksin? Geçen sene alacaklarımız 10-11 aylık alacağımız var. Şu anki adımımız idmana çıkmamak. Maç günü geldiğinde ona da o zaman karar veririz. Bu takımın ne halde olduğunu kimse bilmiyor.”

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...

Yorumlar