Kişisel Site

cabadak_banner

Glow 3’te Yılbaşına Özel ‘1 Yıllık Aidat Hediye’ Kampanyası

20 Kasım 2012 | Yazar: Enupenvemenia | Henüz yorum yapılmamış | 527 Görüntülenme

MOM Yapı, 31 Aralık 2012 tarihine kadar Çekmeköy’deki Glow 3 projesinden konut satın alan müşterilerinin 1 yıllık aidat ücretini karşılıyor..

MOM Yapı‘nın Çekmeköy’de inşa ettiği GLOW3‘te yılbaşına özel yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsmaında 31 Aralık’a kadar GLOW3’ten daire alacakların bir yıllık aidatını MOM Yapı karşılıyor.

MOM Yapı’nın yeni ev sahiplerine yeni yıl hediyesi olan kampanya sayesinde, hem yeni evin getirdiği mali yük hafifliyor hem de GLOW3’un benzersiz yaşam koşullarından yararlanmak daha kolay hale geliyor. Yılbaşı’na kadar GLOW3’ten dairelerini seçenler, aidat ödeme kaygısından uzak bir 2013 geçirecek.

MOM Yapı’dan hem ev hem de Yılbaşı hediyesi
Yapı sektöründe dinamik ve yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan MOM Yapı, müşterilerinin ev aldıktan sonra da yanında. Yılbaşı’na kadar yeni daire alanların bir yıl boyunca tüm aidatlarını karşılayan MOM Yapı’nın Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe; “Şirket olarak, yeni yıla kadar bizden daire alanlara, hem bir Yılbaşı hediyesi hem de yeni ev hediyesi vermek istedik. Ayrıca yeni ev almanın maddi yükünü omuzlarında taşıyan bir aile için, bir yıllık aidat ödemesinden muaf olmanın da nasıl bir anlam taşıdığını çok iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

Lokasyonu itibariyle de birçok ulaşım olanağına sahip olan GLOW3, Şile Otobanı’na ve yapımı hızla devam eden Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde.

Kaynak: Sahibinden.com/projeler

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar