Kişisel Site

cabadak_banner

GölPark Evleri’nde Son 3+1 Daireler

30 Kasım 2013 | Yazar: suleyman | Henüz yorum yapılmamış | 443 Görüntülenme

Ankara Yaşamkent’te yükselen GölPark Evleri projesinde 3+1 daireler 490 bin liradan, 4+1 daireler ise 550 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor..

Alpuka İnşaat tarafından Ankara Yaşamkent’te 5 bin 200 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilmekte olanGölPark Evleri projesinde 3+1 ve 4+1 tiplerinde toplam 52 daire bulunuyor. Ağırlıklı olarak 4+1 dairelerden meydana gelen projede son 2 adet 3+1 dairenin satışı devam ediyor.
Daire alanlarının brüt 246 metrekare ile 268 metrekare olduğu GölPark Evleri’nde fiyatlar ise 490 bin lira ile 630 bin lira arasında değişiyor. Banka kredili ödemeye de uygun olan projede teslimlerin Ağustos 2014 tarihinde yapılması planlanıyor.
GölPark Evleri’nde ;
3+1 daireler 490 bin liradan başlanken,
4+1 daireler ise 550 bin lira ile 630 bin lira arasında değişiyor.
Yüzde 70’i tamamlanan GölPark Evleri projesinde geniş yeşil alanlar, otopark, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, site göleti, basketbol ve mini futbol sahası gibi zengin sosyal donatılar da bulunuyor.
2 blok halinde tasarlanan projede peyzajla bütünleşmiş site göleti bulunmakta olu her daire için otopark alanı tahsis ediliyor. Ayrıca Gölpark Evleri’ndeki daireler fırın, elektrikli ocak, bulaşık makinesi olacak şekilde teslim ediliyor.
 GölPark Evleri Nerede?
Proje Yaşamkent Mahallesi 3263. Cadde No:16 Yenimahalle / Ankara’da konumlanıyor.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar