Kişisel Site

cabadak_banner

Google, Ice Cream Sandwich’i 11 Ekim’de Duyuracak!

30 Eylül 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 756 Görüntülenme

Samsung-Google-Unpacked

Android platformunun en kapsamlı güncellemesi olması beklenen Ice Cream Sandwich‘in duyuruluş tarihi netleşti! Samsung, yolladığı davetiyelerle CTIA 2011 fuarında düzenleyeceği yeni bir Unpacked etkinliğini müjdeledi. 11 Ekim‘de düzenlenecek olan etkinliğe Google da katılacak ve Android’de yeni nelerin olduğunu gözler önüne serecek.

Bu özel Unpacked 2011: Google Bölümü etkinliğini canlı olarak buradaki Youtube adresinden izleyebileceğiz. Çok önemli duyuruların yapılmasını bekliyoruz!

Henüz kesinleşmiş olmasa da Google ve Samsung’un 11 Ekim’deki etkinlikte Android’in Ice Cream Sandwich olarak adlandırılan yeni versiyonu ile bu versiyonu taşıyan ilk telefon olan Samsung üretimi Nexus Prime‘ı (Galaxy Nexus) resmen duyuracağını tahmin ediyoruz.

Yakın zamanda duyurulmuş olan Samsung Galaxy S II HD ile teknik özellikler bakımından benzerlik gösteren bir Nexus akıllı telefonuyla karşılaşmayı umuyoruz. Fakat cihazın birçok detayı gizliliğini korumayı başardı. Bu yüzden Google bizleri şaşırtabilir.

11 Ekim’de Türkiye saatiyle 22:30′da başlayacak olan etkinliğin ardından en güncel bilgilere blogumuzu takip ederek ulaşabilirsiniz. Umarız duyurulacak olan yeni Android versiyonu beklentilerimizi karşılar. Nexus Prime ve Ice Cream Sandwich hakkında yeni bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz!

Kaynak: Android And Me

.androidturkiye.net

 

 

Benzer Yazılar

Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
Samsung B7510 Galaxy Pro Teknik Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi resmi
Dünyanın En Büyük Teknoloji Şirketleri ? Apple  Apple, Nisan 1976’da Steve Jobs, Ronald Wayne ve Steve Wozniak tarafından kuruldu. Merkezi ABD’de bulunan Cupertino, California’da bulunuyor. Bugün 17 ülkede 115.000 çalışanı ve 478 perakende mağazası bulunuyor. Apple, yaklaşık 233,7 milyar dolarlık yıllık ...

Yorumlar