Kişisel Site

cabadak_banner

Gs 1-1 Ts Maçı, ‘3-0 da bitebilirdi’

25 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 382 Görüntülenme

Gs 1-1 Ts Maçı, '3-0 da bitebilirdi'

Galatasaray 1-1 Trabzonspor maçı izle, gs 1-1 ts canli izle, gs ts 1-1 maçı, trabzon 1-1 gs maçı izle, gs 1-1 trabzon maçı izle, Galatasaray Trabzonspor maçı canlı yayın, Galatasaray Trabzonspor maçı seyret, Galatasaray Trabzonspor derbisi, Galatasaray Trabzonspor maçı, Galatasaray Trabzonspor, Galatasaray Trabzonspor maç özetini izle, Galatasaray Trabzonspor izle, Galatasaray Trabzonspor maçı goller, Galatasaray Trabzonspor maçı, Galatasaray Trabzonspor maçı , Galatasaray 1-1 Trabzonspor Maçı, Gs 1-1 Ts Maçı, Galatasaray 

Trabzonsporr teknik direktörü Şenol Güneş maç sonrası yaptığı açıklamada Galatasaray üzerinde baskı kurduklarını ama farkı kazanabilecekleri maçta pozisyonları değerlendiremedikleri için iki puan kaybettiklerini söyledi.

Güneş, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, maç öncesinde liderden 17 puan geride olduklarını hatırlatarak, “Bu sezon çok puan kaybı yapan bir takımız. Uzun bir sezondan çıktık. Mutlaka kazanmalıydık. Oyun anlayışı olarak, fizik olarak, taktik olarak da kazanmayı hak ettik. Eğer biraz akılcı oynasaydık maçı farklı da kazanabilirdik. Kendi sahamızda 3-0 yenildiğimiz maçta Galatasaray bizden bu kadar üstün değildi” diye konuştu.

İkinci yarıda seyircinin olağanüstü baskı yaptığını belirten Güneş, “Bu baskıyla, Galatasaray’ın isteğiyle, hakemin de kararsız kalışıyla 2 puan kaybettik, üzgünüz” dedi.
İki puan kaybettiklerini, ancak takımın oyun anlayışı nedeniyle mutlu ve gururlu olduklarını anlatan Güneş, “Taktik disiplini ve oyun anlayışında oldukça iyiydik. Özellikle son bölümde hakem hataları da üst üste gelince, oyuncularım hakemle konuşmaları oyuncularımı daha fazla hata yapmaya itti. O anlarda Galatasaray da pozisyon bulmaya başladı. Bu maçın sonunda hem Galatasaray, hem biz 2 puan kaybettik” şeklinde konuştu.

Futbol oyununun güzel olması için herkesin taşın altına elini sokması gerektiğini anlatan Şenol Güneş, “Futbolcular bu tür ambianslardan etkilenir. Seyirci ‘Vur, kır, parçala’ diyorsa, oyuncu da vurur. Hakem artistik hareketlere yanlış karar verirse, oyuncu bunu yapar. Futbolcu yeteneği olarak iyiyiz ama anlayış olarak geriyiz. Çok daha mesafe almamız gerekiyor” ifadesini kullandı.

“Lig gelecek sezon böyle olursa intihar olur”

Lig periyotlamasını “Saçma sapan” diye nitelendiren Güneş, “Biz kayıp puan olarak baktığımızda gerideyiz, Beşiktaş’la birlikte. Saçma sapan lig periyotlaması var. Buradan sağ salim çıkmak bile kolay değil. Herhalde bu seneye olmaz, olursa intihar olur. Ligin güzelliğini buna rağmen taşımaya çalışıyoruz” dedi.

“Emre’nin yaptığı faulü veremedi”

Maçın hakemiyle ilgili bir soru üzerine Şenol Güneş, “Yaramı deşme, siz görüyorsunuz. Rakibin de eline geliyor, bize de vuruyor. İlk yarıda Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında hep eksik oynadık. Hakem maçta Emre Çolak’ın yaptığı faulünü veremedi, çünkü sarı kartı vermek zorunda kalacaktı. Diğerlerini konuşmak bile istemiyorum” cevabını verdi.

“Şu anda herkes nasıl kazanabileceğini, bunu başarmak için nasıl hile yapabilirimi düşünüyor” diyen Güneş, ”Biz kendimizi şu anda başarısız olarak görüyoruz, zaten puan cetveline baktığınızda görüyorsunuz. Bu hataları yapmasaydık puan cetvelinde yukarılarda olurduk” diyerek sözlerini tamamladı.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar