Kişisel Site

cabadak_banner

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın düğünü

26 Temmuz 2011 | Yazar: admin | 2 Yorum Yapılmış | 2.695 Görüntülenme

hakan-hatipoglu-ve-gizem-akin-dugunu

Survivor Hakan Ve Gizem Evlendi. Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın düğünleri oldu.  Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın mutluluklar. “Var Mısın Yok Musun”da tanışan, “Survivor”da evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti önceki gün 350 kişilik bir törenle nikah defterini imzaladı.

Moda Deniz Kulübü’nde düzenlenen törende çok heyecanlı görünen Hatipoğlu ve Akın, ilk danslarını “Dirty Dancing”in soundtrack’inde yer alan “The Time” eşliğinde yaptı. Çift balayını Bodrum, Kaş ve Kalkan’da geçirecek.

İşleri dolayısı ile nikaha katılamayan Acun Ilıcalı, tören mekanına üzerinde kendi isminin yazdığı bir çelenk gönderdi.

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın

Gizem’i zor aldık!

Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Hatipoğlu, “Survivor’ dönüşü Gizem’i istemeye gittik. Zor oldu ama sonunda aldık. Büyük bir aile olacağız” dedi. Akın ise “Düğün süreci yorucu ve yıpratıcı oldu ama şimdi çok mutluyuz” diye konuştu.

Evlenme sürecinin zor olduğunu söyleyen Akın ise, “İkimizde heyecanlıyız. Düğün süreci yorucu ve yıpratıcı oldu” diye konuştu. İddialı bir dans yapmak için hazırlandıklarını söyleyen Hatipoğlu, “Çok iddialı bir dans yapacağız. Acun bey budanstan sonra, bizi yarışmaya çağırır diye düşünüyorum. “Dirty Dancing” filminden ‘The Time’ müziğiyle dans edeceğiz” derken araya giren Akın, “Benim bu kuyrukla zor olacak” diye konuştu.

Evlilik sürecini anlatan Hatipoğlu, “Panama’da teklif ettim. Döndükten sonra istemeye gittik Biraz zor oldu ama sonunda aldık” dedi. İki ailenin iyi anlaştığını söyleyen Hatipoğlu, “Bugün büyük bir aile olmaya karar verdik” diye konuştu.

“Balayına nereye gideceksiniz?” sorusuna ise, “Yazları Türkiye Avrupa ya da dünyadan bile daha güzel. Bodrum’a gideceğiz. Kaş ve Kalkan’a da geçeceğiz bir ara. Zaten işlerimde var” dedi.

Akın’ın gelinlik Vakko’dan alırken, Hatipoğlu damatlık için ise network markasını tercih ettiğini söyledi.

Basın mensuplarına poz verdikten sonra içeri girerken Akın’ın gelinliğinin kuyruğu kapıya sıkıştı. Zorlukta kuyruğu çıkartıldıktan sonra Hatipoğlu, “Nazar, bir şey olmaz” diyerek durumu kurtarmaya çalıştı.

survivor hakan gizem survivor gizem gelinlik gizem akın vakko gelinliği gizemakın .hakan hatipoğlu gizem akın evlendi hilal akın vakko gelinlik gizem akın gizem akin ve hakan gizem akın ve hakan hatipoğlu resimleri .gizem akın evleniyor Gizem aSlan gizem ve hakan düğün videosu gizem akınevlendi hakan hatipoglu gizem evlendi gizem akın nikahta hangi müzikle dans etti .hakan hatipoglu ve gizem akin dugunu resimleri survivor. hakan gizem düğün survivordaki gizem evlendi hakan gamze dügünleri ızle .gizem ve hakan gelinlik hakan hatipoğlu-gizem hakan ile gizem evlendi vakko gelinlik. gizemin hakan gizem dugun fotoğrafları

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar

  1. hack dedi ki:

    güzel bir web site

  2. bursa escort dedi ki:

    Thank you to all our readers who helped