Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın düğünü

eca-star-reklam

hakan-hatipoglu-ve-gizem-akin-dugunu

Survivor Hakan Ve Gizem Evlendi. Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın düğünleri oldu.  Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın mutluluklar. “Var Mısın Yok Musun”da tanışan, “Survivor”da evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti önceki gün 350 kişilik bir törenle nikah defterini imzaladı.

Moda Deniz Kulübü’nde düzenlenen törende çok heyecanlı görünen Hatipoğlu ve Akın, ilk danslarını “Dirty Dancing”in soundtrack’inde yer alan “The Time” eşliğinde yaptı. Çift balayını Bodrum, Kaş ve Kalkan’da geçirecek.

İşleri dolayısı ile nikaha katılamayan Acun Ilıcalı, tören mekanına üzerinde kendi isminin yazdığı bir çelenk gönderdi.

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın

Gizem’i zor aldık!

Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Hatipoğlu, “Survivor’ dönüşü Gizem’i istemeye gittik. Zor oldu ama sonunda aldık. Büyük bir aile olacağız” dedi. Akın ise “Düğün süreci yorucu ve yıpratıcı oldu ama şimdi çok mutluyuz” diye konuştu.

Evlenme sürecinin zor olduğunu söyleyen Akın ise, “İkimizde heyecanlıyız. Düğün süreci yorucu ve yıpratıcı oldu” diye konuştu. İddialı bir dans yapmak için hazırlandıklarını söyleyen Hatipoğlu, “Çok iddialı bir dans yapacağız. Acun bey budanstan sonra, bizi yarışmaya çağırır diye düşünüyorum. “Dirty Dancing” filminden ‘The Time’ müziğiyle dans edeceğiz” derken araya giren Akın, “Benim bu kuyrukla zor olacak” diye konuştu.

Evlilik sürecini anlatan Hatipoğlu, “Panama’da teklif ettim. Döndükten sonra istemeye gittik Biraz zor oldu ama sonunda aldık” dedi. İki ailenin iyi anlaştığını söyleyen Hatipoğlu, “Bugün büyük bir aile olmaya karar verdik” diye konuştu.

“Balayına nereye gideceksiniz?” sorusuna ise, “Yazları Türkiye Avrupa ya da dünyadan bile daha güzel. Bodrum’a gideceğiz. Kaş ve Kalkan’a da geçeceğiz bir ara. Zaten işlerimde var” dedi.

Akın’ın gelinlik Vakko’dan alırken, Hatipoğlu damatlık için ise network markasını tercih ettiğini söyledi.

Basın mensuplarına poz verdikten sonra içeri girerken Akın’ın gelinliğinin kuyruğu kapıya sıkıştı. Zorlukta kuyruğu çıkartıldıktan sonra Hatipoğlu, “Nazar, bir şey olmaz” diyerek durumu kurtarmaya çalıştı.

survivor hakan gizem survivor gizem gelinlik gizem akın vakko gelinliği gizemakın .hakan hatipoğlu gizem akın evlendi hilal akın vakko gelinlik gizem akın gizem akin ve hakan gizem akın ve hakan hatipoğlu resimleri .gizem akın evleniyor Gizem aSlan gizem ve hakan düğün videosu gizem akınevlendi hakan hatipoglu gizem evlendi gizem akın nikahta hangi müzikle dans etti .hakan hatipoglu ve gizem akin dugunu resimleri survivor. hakan gizem düğün survivordaki gizem evlendi hakan gamze dügünleri ızle .gizem ve hakan gelinlik hakan hatipoğlu-gizem hakan ile gizem evlendi vakko gelinlik. gizemin hakan gizem dugun fotoğrafları

cabadak_banner

2 comments on “Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın düğünü

  1. hack diyor ki:

    güzel bir web site

  2. bursa escort diyor ki:

    Thank you to all our readers who helped

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir