Hakan Katipoğlu ve Gizem Akın Düğünü ve Düğün Fotoğrafları

eca-star-reklam

hakan-hatipoglu-ve-gizem-akin-dugunu

Survivor aşıkları evlendi.  Survivor yarışmasında evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu ile Gizem Akın  dünya evine gird. Survivor Hakan Ve Gizem Evlendi. Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın düğünleri oldu.  Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın mutluluklar. “Var Mısın Yok Musun”da tanışan, “Survivor”da evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti önceki gün 350 kişilik bir törenle nikah defterini imzaladı.

“Var Mısın Yok Musun” yarışmasında tanışan Survivor yarışmasında evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu’yla Gizem Akın önceki gün yaklaşık 350 kişinin katıldığı Moda Deniz klübünde dünya evine girdi.

Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Hatipoğlu, “İki yıldır çok güzel beraberliğimiz oldu. Daha sonrasında “Survivor” evlenme teklifi ettim. Çok mutluyuz. Ama önemli olan bundan sonrası… İnşallah güzel bir şekilde devam ettiririz” dedi.

Evlenme sürecinin zor olduğunu söyleyen Akın ise, “İkimizde heyecanlıyız. Düğün süreci yorucu ve yıpratıcı oldu” diye konuştu. İddialı bir dans yapmak için hazırlandıklarını söyleyen Hatipoğlu, “Çok iddialı bir dans yapacağız. Acun bey bu danstan sonra, bizi yarışmaya çağırır diye düşünüyorum. “Dirty Dancing” filminden ‘The Time’ müziğiyle dans edeceğiz” derken araya giren Akın, “Benim bu kuyrukla zor olacak” diye konuştu.

 

Evlilik sürecini anlatan Hatipoğlu, “Panama’da teklif ettim. Döndükten sonra istemeye gittik Biraz zor oldu ama sonunda aldık” dedi. İki ailenin iyi anlaştığını söyleyen Hatipoğlu, “Bugün büyük bir aile olmaya karar verdik” diye konuştu.

“Balayına nereye gideceksiniz?” sorusuna ise, “Yazları Türkiye Avrupa ya da dünyadan bile daha güzel. Bodrum’a gideceğiz. Kaş ve Kalkan’a da geçeceğiz bir ara. Zaten işlerimde var” dedi.

Akın’ın gelinlik Vakko’dan alırken, Hatipoğlu damatlık için ise network markasını tercih ettiğini söyledi.

Nikah şahitleri Fatih Terim olacak!Survivor aşıkları evlendi

cabadak_banner

One comment on “Hakan Katipoğlu ve Gizem Akın Düğünü ve Düğün Fotoğrafları

  1. zeyno diyor ki:

    alllah ayirmasin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir