Kişisel Site

cabadak_banner

Hakan Katipoğlu ve Gizem Akın Düğünü ve Düğün Fotoğrafları

2 Ağustos 2011 | Yazar: admin | 1 Yorum Yapılmış | 4.224 Görüntülenme

hakan-hatipoglu-ve-gizem-akin-dugunu

Survivor aşıkları evlendi.  Survivor yarışmasında evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu ile Gizem Akın  dünya evine gird. Survivor Hakan Ve Gizem Evlendi. Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın düğünleri oldu.  Hakan Hatipoğlu ve Gizem Akın mutluluklar. “Var Mısın Yok Musun”da tanışan, “Survivor”da evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu-Gizem Akın çifti önceki gün 350 kişilik bir törenle nikah defterini imzaladı.

“Var Mısın Yok Musun” yarışmasında tanışan Survivor yarışmasında evlenmeye karar veren Hakan Hatipoğlu’yla Gizem Akın önceki gün yaklaşık 350 kişinin katıldığı Moda Deniz klübünde dünya evine girdi.

Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Hatipoğlu, “İki yıldır çok güzel beraberliğimiz oldu. Daha sonrasında “Survivor” evlenme teklifi ettim. Çok mutluyuz. Ama önemli olan bundan sonrası… İnşallah güzel bir şekilde devam ettiririz” dedi.

Evlenme sürecinin zor olduğunu söyleyen Akın ise, “İkimizde heyecanlıyız. Düğün süreci yorucu ve yıpratıcı oldu” diye konuştu. İddialı bir dans yapmak için hazırlandıklarını söyleyen Hatipoğlu, “Çok iddialı bir dans yapacağız. Acun bey bu danstan sonra, bizi yarışmaya çağırır diye düşünüyorum. “Dirty Dancing” filminden ‘The Time’ müziğiyle dans edeceğiz” derken araya giren Akın, “Benim bu kuyrukla zor olacak” diye konuştu.

 

Evlilik sürecini anlatan Hatipoğlu, “Panama’da teklif ettim. Döndükten sonra istemeye gittik Biraz zor oldu ama sonunda aldık” dedi. İki ailenin iyi anlaştığını söyleyen Hatipoğlu, “Bugün büyük bir aile olmaya karar verdik” diye konuştu.

“Balayına nereye gideceksiniz?” sorusuna ise, “Yazları Türkiye Avrupa ya da dünyadan bile daha güzel. Bodrum’a gideceğiz. Kaş ve Kalkan’a da geçeceğiz bir ara. Zaten işlerimde var” dedi.

Akın’ın gelinlik Vakko’dan alırken, Hatipoğlu damatlık için ise network markasını tercih ettiğini söyledi.

Nikah şahitleri Fatih Terim olacak!Survivor aşıkları evlendi

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar

  1. zeyno dedi ki:

    alllah ayirmasin