Kişisel Site

cabadak_banner

Halle Berry’nin nişanlısı ve eski sevgilisi kapıştı

27 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 533 Görüntülenme

ABD’li oyuncu Halle Berry’nin nişanlısının, Berry’nin eski sevgilisine yaklaşmaması yönünde mahkeme emri verildi.Hakim, Fransız Olivier Martinez’in, geçen hafta kavga ettiği Halle Berry’nin eski sevgilisi Kanadalı model Gabriel Aubry’e, 17 Aralık’taki duruşmaya kadar 100 metreden fazla yaklaşmaması kararı aldı.

Gabriel Aubry, Martinez ile ettiği kavganın ardından Perşembe günü kötü muamele şüphesiyle göz altına alınmış, daha sonra 20 bin dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.Mahkeme belgelerine göre, Aubry, Martinez’in, kavgadan bir gün önce Halle Berry’den olan 4 yaşındaki kızının okulundaki etkinlik sırasında tehdit ettiğini savunuyor.

‘BİZE 3 MİLYON DOLARA MAL OLDUN’

Gabriel Aubry, kavganın çıktığı gün de Martinez’in, Şükran Günü’nü annesiyle birlikte geçirmesi için kızını götürdüğü Berry’nin evinin park yerinde kendisine tekme ve yumruklarla saldırdığını, ”Bize 3 milyon dolara mal oldun” dediğini ve Paris’e taşınmazsa kendisini öldüreceğini iddia ediyor.

Aubry, yüzündeki yara bereleri gösteren fotoğrafları da belgelerle birlikte mahkemeye sunmuştu. Belgelerde, kavga sırasında Berry ve kızının, park yerinde olmadıkları belirtiliyor.

Aubry ve Berry, kızlarının velayeti konusunda uzun bir mücadeleye girmişti. Berry’nin, kızıyla birlikte Paris’e taşınma isteği mahkeme tarafından reddedilmişti. Aubry, kızlarının ortak velayetine sahip.

Olivier Martinez ise polise verdiği ifadede, ilk saldıranın Gabriel Aubry olduğunu savunmuştu.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar