Kişisel Site

cabadak_banner

Hangi illerde okullar tatil edildi?

27 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 1.014 Görüntülenme

kar manzara resimleri

Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm yurtta yoğun kar yağışına karşı alarm verildi. Bir çok ilde okullar tatil edilirken kamuda çalışan engelliler izinli sayıldı.

İSTANBUL’DA BU GECE VE YARINA DİKKAT
HANGİ İLLERDE KAR YAĞIŞI VAR?

-Ankara’da ilköğretime tatil

Başkent Ankara’da yoğun “kar yağışı” nedeniyle ilköğretim okulları yarın da tatil edildi.

– Bursa beyaza büründü, okullar bir gün tatil

Bursa’da dün akşamdan itibaren etkili olan kar yağışı sonrasında şehir beyaz bir örtüye büründü. Kent merkezinde kar kalınlığı 20 santimetreyi bulurken, kentte kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar bir gün tatil edildi. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engellilere de bir gün idari izin verildi.

Konya’da okullar 2 gün tatil, engelli ve hamilelere izin verildi

Konya Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin, elverişsiz hava koşulları nedeniyle Meram, Cihanbeyli,Karatay ve Selçuklu ilçelerinde eğitime 2 gün ara verildiğini açıkladı. Kamuda çalışan engelli ve hamileler ise 2 gün idari izinli sayılacak.

– Denizli’nin bazı ilçe ve köylerinde okullar bir gün tatil

Denizli’de yoğun kar yağışı ve hava muhalefeti sebebiyle Bekilli, Kale ve Çivril ilçelerinin merkez ve köylerinde, ilk ve orta dereceli okullar bir gün tatil edildi. Denizli Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, üç ilçe haricinde merkeze bağlı Gözler beldesiyle Uzunpınar, Güzelpınar, Akdere, Yeşilyayla ve Altındere köyleri, Akköy ilçesine bağlı Belenardıç ve Akçapınar köylerinde de eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Balıkesir’de eğitime kar engeli –

Yoğun kar yağışı nedeniyle Balıkesir merkez ile 8 ilçede ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün, Bandırma’da iki gün ara verildi.

Karaman’da da bir gün tatil

Karaman’da ilköğretim ve orta dereceli okullarda yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin Altun ”Öğleden sonra Sayın Valimiz başkanlığında toplanıp bir değerlendirme yapacağız. Hava böyle devam ederse bu tatili uzatabiliriz” dedi.

Sakarya’da bazı köylerde tatil

Sakarya’da yoğun kar yağışı sebebiyle Geyve, Taraklı, Akyazı ilçelerine bağlı köylerde eğitime 2 gün ara verildi. Hendek ilçe merkezinde 1 gün, köylerinde ise 2 gün okullar tatil edildi.

Bolu’da taşımalı eğitim 2 gün tatil edildi

Yoğun kar yağışı nedeniyle Bolu genelinde taşımalı eğitim veren okullar ile Çorum’a bağlı Sungurlu ve Oğuzlar ilçesinde eğitime ara verildi. Bolu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kentte etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ve ilçelerde taşımalı eğitim gören öğrenciler ile kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personelin bugün ve yarın izinli sayılacakları bildirildi.

Çorum’da da iki ilçe tatil etti

İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Sungurlu ilçesinde bugün, Oğuzlar ilçesinde bugün ve yarın eğitime ara verildiğini açıkladı.

Okullar tatil edildi, çocukların kar keyfi zirve yaptı

Afyonkarahisar’da 2 gündür aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle şehir merkezinde kar kalınlığı 25 santimetreyi geçti. Yüksek kesimlerde ise kar kalınlığı 45 santimetreyi buldu.

Aralıksız devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, kar yağışı en çok çocukları sevindirdi. İl genelinde okulların bir gün tatil edilmesiyle çocuklar bol bol kartopu oynadı ve karda kayarak eğlendi.

Düzce’de 111 köy yolu kapandı, okullar tatil edildi

Düzce’de dün akşamüzeri başlayan kar yağışı nedeniyle 111 köy yolu kapandı. Okullar tatil edildi.

Düzce Valiliği tarafından kar yağışı nedeniyle ilköğretim okulları Düzce merkez, Gölyaka ve Akçakoca ilçelerinde taşımalı sistemle eğitim yapılan okullar tatil edildi. Düzce’nin Yığılca, Cumayeri, Gümüşova, Çilimli ve Kaynaşlı ilçelerinde ise okulların tamamı 1 gün süreyle tatil edildi. Taşımalı sistemle eğitim yapan okullara gidemeyen diğer öğrencilerin de izinli sayılacakları öğrenildi.

 

Benzer Yazılar

NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....
Sanal âleme esnaf sokağı
Yakın zamanda oldukça önemli bir artışın yaşandığı e-ticaret konusunda birçok markanın ve ayrıca tüm markaları bünyesinde bulunduran sitelerin online alışveriş olanakları çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmesinin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerin alı...

Yorumlar