Kişisel Site

cabadak_banner

Harekete geçmezsek AB dağılacak

24 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 300 Görüntülenme

AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Avrupa Birliği’nin yayılan borç krizine uygun cevap verememesi halinde dağılabileceği uyarısında bulundu.

Barroso, Avrupa’da ekonomi yönetiminin tartışıldığı bir konferansa gönderdiği video mesajında, ”Harekete geçmemenin bedeli parçalanma ve nihayetinde dağılmadır” dedi.

AB’nin borç kriziyle mücadele yönteminde bugüne dek uzlaşamaması nedeniyle hayli yüksek maliyetle karşılaştığını kaydeden Barroso, daha yapılacak çok iş olduğunu ifade etti.

Barroso, Avrupa’daki acil durumla başa çıkabilmek ve daha güçlü Avro Bölgesi’nin temellerini atmak için ”hem itfaiyecilere hem de mimarlara ihtiyaç duyduklarını” dile getirdi.

AB Komisyonu’nun dün ”borç krizine en iyi çözüm yöntemi” olarak Avro Bölgesi’nin ortak tahvil (eurobond) çıkarması önerisi Almanya’nın tepkisini çekmişti.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
eBay'in iştiraki GittiGidiyor.com, 'cadde' konseptine yeni bir boyut kazandırdı. Happy Center'la anlaşarak site içinde süpermarket açan şirket aynı stratejiyi mobilya, hırdavat, çocuk gibi alanlarda uygulamak için markalarla görüşüyor Teknoloji ürünlerine getirilen taksit kısıtlaması, cirosunun büyük kısmını bu ...
En Çok Satan Yazarlar, 2013 En Çok Kazanan Yazarlar
En çok kazanan yazarlar, Türkiye'de çok kazanan yazarlar kimler. FORBES Türkiye'nin açıkladığı listeye göre, bu yılın en çok kazanan yazarları belli oldu. Listenin ilk sekizinde yer alan isimler 1 milyon liralık telif gelirini aşmayı başardı. Çok satan yazarlar ne kadar kazanıyor? FORBES Türkiye'nin açıkladığ...

Yorumlar