Kişisel Site

cabadak_banner

İki Kız Öğrenci 4 Gündür Kayıp

30 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 242 Görüntülenme

Düzce Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi 1’inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Duygu Uysal ile kendinden 2 yaş büyük okul arkadaşı S.D., 4 gün önce ortadan kayboldu. Esra Bıçakçıoğlu, tüm aramalara rağmen kızı Duygu Uysal ‘ı bulamadıklarını söyledi.

Kalıcı Konutlar Mevkii’nde bulunan Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi öğrencisi Duygu Uysal ile kız arkadaşı S.D., çarşamba günü okulda buluştu. Bir süreden bu yana babası Mustafa Uysal ‘ın yanında kalan Duygu Uysal , S.D. ile birlikte okuldan çıktıktan sonra kayıplara karıştı. Son olarak okulun önünde görülen iki kız öğrenciden 4 günden bu yana haber alınamazken, Duygu Uysal ‘ın annesi Esra Bıçakçıoğlu, kızının fotoğrafına bakarak gözyaşı döküyor. Esra Bıçakçıoğlu, şunları anlattı:

“Çarşamba günü okulda arkadaşı S.D. ile buluşmuş ve ardından ikisi de ortadan kayboldu. İkisinden de o günden bu yana hiç ses yok, hiçbir iz yok. Cep telefonu kapalı. Sosyal paylaşım sitesindeki profiline de hiç girmemiş. Kızım kaçırıldı mı, organ mafyasının mı elinde, fuhuşa mı sürüklendi? O günden bu yana çevre ilçelerde de akrabalarımızla birlikte her yere baktık. Hiçbir yerde yok. Cep telefonundan belki nerede olduğunu bulunabilir ama bunun da bir an önce yapılması lazım. Bu konuda talepte bulunmamıza rağmen kabul edilmiyor.”

Kızı ile birlikte kaybolan S.D.’nin ailesinin de kızlarının bulunması için polise başvurduğunu söyleyen Esra Bıçakçıoğlu, şöyle dedi:

“Onlar da her yerde arıyorlar ama bir sonuç alamadılar. Kızım hiç böyle bir şey yapmazdı ve ilk kez ailesinden bu kadar gün uzakta. Onu çok merak ediyoruz. Günlerdir uyuyamıyorum hep kızımı düşünüyorum.”

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....

Yorumlar