Kişisel Site

cabadak_banner

İPhone 5’i unutun!

13 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 672 Görüntülenme

Apple yeniden kolları sıvadı. iPhone 5’e yeni kavuşan teknoloji meraklıları çok yakında yeni iPhone haberi alacaklar.

Apple’ın dört gözle beklenen yeni ürünü iPhone 5’in piyasa çıkmasın birkaç ay sonra şirketin yeni ürün çıkartacağına dair haberler gelmeye başladı.

Gelen bilgilere göre Apple şimdiden yeni iPhone için denemelere başlamış. Aralık ayında iPhone 5S’in haberinin gelebileceği belirtiliyor.

Çinli DigiTimes gazetesinde yer alan haberde ilk üretimin deneme amaçlı 50 bin ile 100 arasında yapılacağı belirtilirken apple2ın malzeme sertifikasyon tarafında süreci hızlandırdığına değinildi.

iPhone 5S’in gelecek yılın ilk yarısında tam üretimi yapılacağı ve bahar aylarında tanıtılacağı kaydedilirken piyasaya çıkış tarihi olarak ise Haziran ayı hedef gösteriliyor.

DigiTimes’a göre Apple yeni iPad için de kolları sıvadı. Yeni iPhone’un tanıtımının hemen ardından iPad’in de tanıtımı yapılabileceği açıklanırken yeni iPad’in retina ekranı olacağı haberde yer aldı.

Benzer Yazılar

Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
Samsung B7510 Galaxy Pro Teknik Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi resmi
Dünyanın En Büyük Teknoloji Şirketleri ? Apple  Apple, Nisan 1976’da Steve Jobs, Ronald Wayne ve Steve Wozniak tarafından kuruldu. Merkezi ABD’de bulunan Cupertino, California’da bulunuyor. Bugün 17 ülkede 115.000 çalışanı ve 478 perakende mağazası bulunuyor. Apple, yaklaşık 233,7 milyar dolarlık yıllık ...
alis veris
Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD)'e göre, perakendenin geleceği e-ticarette. E-ticaret sektörü de her yıl ortalama yüzde 30 oranında büyüyor. http://onhaberleri.com/turkiyede-e-ticaret-pazari-yuzde-42-buyudu 700 milyar TL büyüklüğünde olan perakende sektörünü de büyütüyor. E-ticaret siteleri, ciro...

Yorumlar